noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن Spotify و نصب پیش فرض آن بر روی گوشی Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۴۷۹ بار
اپلیکیشن Spotify و نصب پیش فرض آن بر روی گوشی Galaxy S10

اپلیکیشن Spotify و نصب پیش فرض آن بر روی گوشی Galaxy S10

سال گذشته در مراسم رونمایی Galaxy Note 9 سامسونگ و Spotify وارد قرارداد همکاری‌ای بلندمدت شدند. اپلیکیشن Spotify به عنوان سرویس go-to-music سامسونگ بر روی تمامی دستگاه‌های این شرکت انتخاب شد. این همکاری اکنون قرار است گسترش یابد.
سری گوشی‌های Galaxy S10 و سایر دستگاه‌های در دست عرضه‌ی سامسونگ همراه با اپلیکیشن Spotify منتشر خواهند شد. این برنامه همچنین شش ماه اکانت اصلی خود را به صورت رایگان برای کاربرانی که دستگاه‌های منتخب سامسونگ را تهیه کنند هدیه می‌دهد. 
برنامه‌ی Spotify بر روی میلیون‌ها دستگاه جدید سامسونگ در سراسر جهان نصب خواهد شد. این لیست شامل گوشی‌های Galaxy S10e، Galaxy S10، Galaxy S10+ و Galaxy S10 5G می‌شود. سری گوشی‌های جدید Galaxy A و حتی گوشی Galaxy Fold نیز همراه با نسخه‌ی پیش نصب شده‌ی برنامه‌ی Spotify منتشر خواهند شد. 
مشتریان واجد شرایطی که گوشی Galaxy S10 را تهیه نمایند از شش ماه اکانت Spotify Premium به صورت رایگان برخوردار خواهند شد. اما متاسفانه این امکان تنها برای مشتریانی است که در امریکا زندگی می‌کنند. علاوه بر این، اگر قبلا یکی از کاربران Premium برنامه‌ی Spotify بوده باشید، یا اکنون باشید و یا قبلا از حالت آزمایشی رایگان استفاده کرده‌اید، نمی‌توانید از این گزینه بهره بگیرید.
شرایط و ضوابط برنامه نشان می‌دهند که این دوره‌ی شش ماهه تنها «برای دوره‌ای محدود در دسترس است». بنابراین اگر واجد شرایط هستید بهتر است که هر چه سریع‌تر ثبت نام کنید و دوره‌ی شش ماهه‌ی خود را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که زمانی که مدت زمان دوره به پایان برسد به صورت اتوماتیک هزینه‌ی ماهیانه‌ی Spotify از حسابتان کسر خواهد شد. اگر نمی‌خواهید چنین اتفاقی بیفتد باید به صورت دستی این حالت را قبل از پایان دوره‌ی رایگان غیرفعال کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید