noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن Samsung internet با ارائه ی One UI تغییر ظاهر یافت

نویسنده: sammobile.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۹ ب.ظ مشاهده: ۳۶۴ بار
اپلیکیشن Samsung internet با ارائه ی One UI تغییر ظاهر یافت

اپلیکیشن Samsung internet

سامسونگ اخیرا نسخه ای بتا از اپلیکیشن Samsung internet را منتشر نموده که توسط زبان برنامه ریزی One UI طراحی گردیده. این نسخه ی بتا با ورژن 9.2.00.47 در Galaxy Apps Store و Play Store قابل دریافت بوده که علاوه بر تغییرات ظاهری مجهز به ویژگی Smart Anti-Tracking گردیده. 
 
همانطور که در تصویر مشخص شده ، پوسته ی اندرویدی One UI تمامی ویژگی ها پر استفاده را به پایین تصویر منتقل نموده تا با سهولت بیشتری بتوان با یک دست از امکانات آن استفاده نمود. سامسونگ اعلام کرده که یک حالت Night Mode نیز در این مرورگر طراحی شده که هنوز با نام Dark Mode در گوشی قرار داشته و ویژگی خاصی به آن اضافه نشده. آیکون برنامه نیز تغییر یافته و مانند دیگر آیکون ها به شکلی جدید و مناسب با ظاهر اندروید 9 گردیده که در دیگر گوشی های پرچمدار سامسونگ دیده می شود. 
 
samsung-internet-beta-1
 اپلیکیشن Samsung internet
اما ویژگی Anti Tracking مانع از دیده شدن تبلیغ هایی خواهد شد که شما پیشتر در مورد آن ها در فضای مجازی جستجو کرده بودید. ویژگی Anti Tracking دنبال شدن فعالیت های آنلاین شما را برای وب سایت ها سخت تر از گذشته نموده و امنیت بیشتری در حین جستجو برای شما فراهم میسازد. می توانید نسخه ی بتا این برنامه را از لینکی که در پایین قرار گرفته دریافت کنید. 
 
 
 

نظر خودتان را ارسال کنید