noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن Experience App گوشی Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۶۲۶ بار
اپلیکیشن Experience App گوشی Galaxy S10


شرکت سامسونگ اپلیکیشن Experience App گوشی Galaxy S10 خود را بر روی Play Store منتشر نموده است که به شما اجازه می‌دهد تا به یک تور مجازی در گوشی پرچم‌دار خود بپردازید. در واقع این شرکت سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهد. آنچه این برنامه انجام می‌دهد به سادگی این است که شما را با مهمترین و مرکزی‌ترین ویژگی‌های این دستگاه جدید آشنا می‌نماید. 
شرکت سامسونگ برنامه‌ای مشابه برای گوشی‌های Galaxy Note 8 و Galaxy S9/S9+ درست کرده است. ایده‌ی پشت این برنامه به وضوح این است که کاربران اندروید که از دستگاه‌های سامسونگ استفاده نمی‌کنند را به تغییر دستگاه خود به Galaxy ترغیب نماید و به همین دلیل از طریق Play Store این برنامه را توزیع کرده است.
این برنامه دارای چهار بخش اصلی می‌باشد که ویژگی‌هایی مانند سیستم دوربین، سنسور اسکنر اثر انگشت درون صفحه‌ای، اشتراک گذاری شارژ وایرلس و غیره را پوشش می‌دهد. این برنامه همچین به شما اجازه می‌دهد که مشخصات گوشی Galaxy S10 را با پرچم دارهای قبلی سامسونگ مقایسه نمایید.
اپلیکیشن Experience App گوشی Galaxy S10 شامل دموهایی می‌باشد که نگاهی دقیق به برترین مشخصه‌های این پرچم دار جدید فراهم می‌نماید. این دموها برای کسانی که با دستگاه‌های سامسونگ آشنا نیستند بسیار مناسب می‌باشد. این برنامه برای گوشی‌های Galaxy Note 9 و Galaxy S9/S9+ طراحی شده و می‌تواند بر روی سری Galaxy S10 نیز اجرا شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید