noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن Blockchain KeyStore توسط عکس‌های گوشی S10 تایید شد

نویسنده: sammobile.com ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۵۹۵ بار
اپلیکیشن Blockchain KeyStore توسط عکس‌های گوشی S10 تایید شد

اپلیکیشن Blockchain KeyStore توسط عکس‌های گوشی S10 تایید شد

اپلیکیشن Blockchain KeyStore : ماه پیش برخی خبرها تایید کردند که سامسونگ همراه با گوشی گلکسی S10 خود یک سرویس ارز مجازی عرضه خواهد کرد. چندین عکس زنده از Galaxy S10 بر روی اینترنت قرار گرفته‌اند که وجود برنامه‌ی Samsung Blockchain KeyStore app را تایید می‌کنند. گزارشی اخیرا گفته است که این سرویس ارز مجازی به دو قسمت تقسیم خواهد شد. یک بخش کیف پول آفلاین برای ارزهای دیجیتال، رمزهای عمومی و خصوصی، و امضا کردن رمزهای خصوصی برای معاملات؛ و همچنین یک کیف پول رمزی برای دیدن اطلاعات حساب کاربری و تاریخچه‌ی انتقالات و معاملات به عنوان بخش دوم. 
در عکس‌های درز کرده اپلیکیشن Blockchain KeyStore در حال اجرا شدن بر روی یک گوشی S10 است. صفحه‌ی Splash نشان می‌دهد که این برنامه مکانی امن و قابل اعتماد برای ارز مجازی شما می‌باشد. این تصاویر همچنین نشان می‌دهند که برنامه به کاربر اجازه می‌دهد که کیف پول از قبل موجود خود را به این برنامه انتقال داده و یا کیف پول جدیدی ایجاد کنند. Ethereum یک ارز مجازی پشتیبانی شده به شمار می‌آید. این پنل از Bitcoin، ارزهای مشتق شده از Ethereum مانند ERC20 و Bitcoin Cash پشتیبانی می‌کند. 
در قسمت تنظیمات برنامه در زیر بخش Biometrics and security یک گزینه‌ی منوی مرتبط برای Blockchain KeyStore نیز وجود دارد. این بدین معنی است که سرویس به کاربران اجازه می‌دهد که کلید رمز خصوصی blockchain خود را مدیریت کرده و از آن محافظت کنند. 
این عکس‌ها، واضح‌ترین تصاویر زنده از Galaxy S10 تاکنون هستند. تک دوربین جلویی نشان می‌دهد که گوشی داخل تصویر S10 است و نه S10+. در این تصاویر می‌توانیم ببینیم که لبه‌ها بسیار کوچک هستند که برای بسیاری از طرفداران سامسونگ خبری خوشایند است. 

 samsung-blockchain-keystore-1
samsung-blockchain-keystore-2

samsung-blockchain-keystore-3
عکس‌های گوشی s10

نظر خودتان را ارسال کنید