noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن کنترل دوربین سامسونگ Galaxy Watch Active

نویسنده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۱۲۷۷ بار
اپلیکیشن کنترل دوربین سامسونگ Galaxy Watch Active

اپلیکیشن کنترل دوربین سامسونگ Galaxy Watch Active

سامسونگ با معرفی ساعت Galaxy Watch Active 2 در ماه گذشته در مورد اپلیکیشن کنترل دوربین سامسونگ Galaxy Watch Active به نام Camera Controller هم صحبت کرد. این برنامه اجازه می دهد با استفاده از ساعت، با گوشی خود عکس بگیرید و ویدیو ضبط کنید. این اپلیکیشن منظره یاب هم به ساعت اضافه می کند. 
Watch Active 2 هنوز به خارج از مرزهای کره راه پیدا نکرده اما می توانید از این قابلیت در Watch Active استفاده کنید. هم اکنون می توانید اپلیکیشن کنترل دوربین سامسونگ Galaxy Watch Active یا همان Camera Controller را دانلود کنید. شما می توانید از این برنامه در ساعت Watch Active و تلفن های پشتیبانی کننده استفاده کنید. 
راه اندازی این برنامه و استفاده از آن اصلا سخت نیست. برنامه ی Camera Controller را از گلکسی استور دانلود کنید و بر روی ساعت خود نصب کنید. توجه داشته باشید که این برنامه زمانی کار می کند که ساعت شما با تلفن همراهی همگام سازی شده باشد که از این قابلیت پشتیبانی کند. 
با باز کردن برنامه ی Camera Controller از شما خواسته می شود، برنامه ی دوربین را بر روی گوشی باز کنید اگر بر روی همان پیام ضربه بزنید، این کار انجام می شود. سپس با ضربه زدن بر روی علامت شاتر می توانید عکس بگیرید. حتی می توانید بر روی صفحه ضربه بزنید و بر روی یک جسم خاص فوکوس کنید. با کشیدن انگشت از بالا به پایین و برعکس می توانید جای دوربین های پشت و جلو را عوض کنید. بر روی علامت تایمر ضربه بزنید تا شمارش معکوس شروع شود. 
 
علیرغم محدودیت صفحه نمایش Watch Active، این برنامه خیلی خوب کار می کند. میان ضربه زدن بر روی دکمه ی شاتر و گرفته شدن عکس تاخیر ملموسی وجود ندارد. این قابلیت برای زمانی که گوشی را بر روی سه پایه قرار می دهید، بسیار کاربردی است و می توانید از خودتان عکس بگیرید. حتی می توانید عکس گرفته شده را در ساعت ببینید و تا هنگامی که عکس مطلوب را نگرفته اید به عکاسی ادامه دهید. دیگر لازم نیست هر بار عکس می گیرید دوان دوان به سمت گوشی بروید تا عکس را مشاهده کنید. 
با این برنامه می توانید ویدیو ضبط کنید. هم می توانید ضبط ویدیو را شروع کنید و دائماً فریم ویدیو را کنترل کنید. ابتدا باید دوربین تلفن همراه را بر روی فیلمبرداری قرار دهید. امکان پخش ویدیو بر روی ساعت هنوز فراهم نشده است. 
فقط ساعت های Watch Active و Watch Active 2 با این برنامه سازگار هستند و ساعت باید با گوشی های S10 و Note 10 و یا گلکسی فولد همگام سازی شده باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید