noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن قهوه Propina چه ویژگی هایی دارد ؟

نویسنده: phonearena ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۲۹۴ بار
اپلیکیشن قهوه Propina چه ویژگی هایی دارد ؟

اپلیکیشن قهوه Propina چه ویژگی هایی دارد ؟

روزانه، میلیون ها فنجان قهوه در دنیا مصرف می شود و کافئین آن به میلیون ها انسان انرژی می دهد. اما با این همه مصرف، قیمت قهوه ی خام در بازار جهانی از 3 دلار به 1 دلار برای هر پوند قهوه کاهش پیدا می کند. این مسئله پرورش دهندگان قهوه در کلمبیا را زمین گیر خواهد کرد. به همین علت به زودی اپلیکیشن قهوه Propina برای حمایت از آن ها عرضه می شود.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
یک مدیر بودجه به نام کرافورد هاوکینز ، اپلیکیشنی به نام Propina طراحی کرده است. اپلیکیشن قهوه Propina یک واژه ی اسپانیایی است و به معنی انعام می باشد. این اپلیکیشن برای تشکر و تقدیر از کشاورزان کلمبیایی، پول به آن ها هدیه می کند. این پول ها از طرف نوشندگان قهوه اهدا می شود. برای این برنامه دو ورژن در نظر گرفته شده که هر دو در همین جمعه منتشر می شوند. یکی از آن ها برای آیپد و مخصوص مغازه دارها طراحی شده و انعام ها را به کشاورزان خاصی که قهوه ی یک کافی شاپ را تهیه می کند، می فرستد. ورژن دیگر برای تلفن همراه ساخته شده که از طریق آن هر کسی می تواند از منزل خودش به پرورش دهندگان قهوه انعام بدهد. 
این اپلیکیشن اجازه می دهد انعام ها بارها و باهرا تکرار شوند و همچنین اخبار جدید کشاورزان را به مصرف کننده می رساند. هاوکینز گفت که با چندین کشاورز در آمریکا صحبت کرده تا به این اپلیکیشن بپوندند  و به زودی 500 تا 1000 مزرعه در اپلیکیشن پروپینا قرار می گیرد. او متوجه شده که با آن که نوشندگان قهوه حاضرند برای قهوه پول گزافی پرداخت کنند اما درخواست انعام برای کشاورزان از آن ها کار راحتی نیست. با این وجود او معتقد است اگر تنها 25 درصد از قهوه خورها همکاری کنند کمک بزرگی به کشاورزان کلمبیایی خواهد شد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید