noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ و دریافت اپدیت جدید

نویسنده: sammobile.com ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۵۴۵ بار
اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ و دریافت اپدیت جدید

اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ یکی از بهترین برنامه های از پیش نصب شده ی این کمپانی است. این برنامه کاملا رایگان است، ویژگی های خاصی دارد و از رابط کاربری خوبی بهره مند است که همین امر سبب می شود تا نیاز به برنامه های مشابه آن برای کاربران گلکسی احساس نشود. این شرکت قصد دارد کارکرد این برنامه را در آخرین آپدیت خود به ورژن 21.1.04.10. مقدار زیادی بهبود ببخشد. 
لیست تغییراتی که برای این گوشی ذکر شده شامل حالت شب، جستجوی تازه ها، تبدیل گفتار به نوشتار صداهای ضبط شده و هشدار خروج برنامه از برنامه های به خواب رفته می باشد. حالت شب یک گزینه ی خودکار است که با سیستم حالت شب در One UI همگام شده است و این قابلیت را ندارد که به صورت جداگانه فعال شود. 
samsung-voice-recorder-app-1  samsung-voice-recorder-app-3

اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ


یکی از بزرگترین ویژگی های این آپدیت، تبدیل فایل های صوتی ضبط شده به نوشتار است. منظور این است که تبدیل گفتار به نوشتار قبل از این آپدیت هم در این برنامه وجود داشت، اما چیزی که جدید است تبدیل تمام فایل های ضبط شده ی موجود به نوشتار می باشد؛ برای مثال، تبدیل تماس های صوتی ضبط شده به نوشتار. این ویژگی در حال حاضر چندین زبان و لهجه را پوشش می دهد. 
این آپدیت همچنین دارای هشداری است که علامت می دهد برنامه باید از لیست برنامه های به خواب رفته (ویژگی ای که برای ذخیره ی باتری استفاده می شود و فعالیت برنامه ها را در پس زمینه محدود می کند) خارج شود تا در حین ضبط صدا مشکلی پیش نیاید.  در آپدیت های بعدی هشدار به این صورت خواهد بود که هنگام باز کردن برنامه پیغامی مبنی بر حصول اطمینان از نبودن برنامه در لیست برنامه های به خواب رفته بر روی صفحه نمایش ظاهر شود.  در آخر، این آپدیت قابلیت جستجوی تازه ها را به جستجوی این برنامه اضافه می کند. 
آخرین ورژن برنامه ی ضبط صدای سامسونگ هم اکنون در گلکسی استور و گوگل پلی موجود است. بر اساس محل زندگی و نوع دستگاه کاربران می بایست آپدیت جدید را از یکی از این دو استور دریافت کنند. به علاوه، امکان دانلود فایل APK  در پایگاه داده سام موبایل فراهم شده است. 

  
 اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ
  samsung-voice-recorder-app-9

اپلیکیشن ضبط صدای سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید