noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن سامسونگ Galaxy Labs امکان ایجاد تغییرات را به شما می دهد

نویسنده: samsungia ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۲۴۳ بار
اپلیکیشن سامسونگ Galaxy Labs امکان ایجاد تغییرات را به شما می دهد

اپلیکیشن سامسونگ Galaxy Labs : سامسونگ به تازگی از یک سوئیت اپلیکیشنی یا بسته ی نرم افزاری با عنوان Galaxy Labs رونمایی کرده که امکان ایجاد تغییر در گوشی های هوشمند و تبلت های شرکت کره ای را امکان پذیر می سازد. عملکرد این سوئیت اپلیکیشنی مانند Good Lock بوده که به کاربر امکان ایجاد تغییرات دلخواه را میدهد ، Galaxy Labs هم به همین صورت امکان ایجاد تغییرات را با اجرای تنها یک اپلیکیشن به شما میدهد. در داخل این بسته چهار اپلیکیشن مختلف که عبارتند از File Guardian ، Battery Tracker Battery Guardian و App Booster قرار گرفته اند. 

نرم افزار سامسونگ Galaxy Labs

 
 
شاید بتوانیم بگوییم کاربردی ترین اپلیکیشن قرار داده شده در این بسته File Guardian باشد که امکان بازگردانی فایل های به طور کامل حذف شده از حافظه ی گوشی را میدهد ، دقیقا مانند برنامه های ریکاوری که در کامپیوتر می توانند فایل های دیلیت شده را بازگردانی کنند. امکان بازگردانی اطلاعات این اپلیکیشن اهمیتی بسیار بالا دارد ، زیرا می توانید فایل های حذف شده در اندروید را با استفاده از سیستم های کامپیوتری و برنامه های خاص بازگردانی کنید چون حافظه ی گوشی به عنوان حافظه ای خارجی شناخته شده و آن برنامه ها تنها می توانند اطلاعات را از حافظه های داخلی بازگردانی کنند. 
 
اپلیکیشن Battery Tracker نیز همانطور که از نامش پیداست به کاربر میزان باتری مصرفی و چگونگی مصرف آن را نشان میدهد که کمی با آن ویژگی که به صورت از پیش نصب شده در اندروید بوده متفاوت است. شما توسط این اپلیکیشن می توانید ببینید چگونه باتری از شارژ کامل تا کمترین میزان شارژ رسیده و یا مدل مصرفی باتری را در عرض یک هفته مشاهده کنید. این ویژگی بوده که به صورت از پیش تعیین شده در اندروید 10 و One UI 2.0 قرار گرفته اما هم اکنون با در یافت این بسته ی اپلیکیشن سامسونگ Galaxy Labs می توانید از این ویژگی در اندروید 9 Pie بهره ببرید.   
 
عکس 2
 
اما اپلیکیشن Battery Guardian ویژگی تازه ای را نداشته و همان حالت Battery Optimization و Sleeping Apps را داشته که در سیستم عامل نیز قرار داده شده. در سمت دیگر App Booster هست که مشخص نیست دقیقا چه نقشی را ایفا می کند ، ابتدا اینکه بهبود سازی عملکرد اپلیکیشن ها به کندی انجام میشود و زمان زیادی طول می کشد ، دوم اینکه نمی دانیم چه تغییری را در اپلیکیشن ها ایجاد می کند و شاید بهتر باشد فعلا از آن استفاده نکنید. برای دانلود این سوئیت اپلیکیشنی می توانید به Galaxy Store بروید و با تایپ نام ، آن را دریافت کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید