noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپلیکیشن جدید سامسونگ به فقر پایان می دهد و با تغییرات شرایط جوی مبارزه می کند

نویسنده: sammobile ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۴۷۵ بار
اپلیکیشن جدید سامسونگ به فقر پایان می دهد و با تغییرات شرایط جوی مبارزه می کند

اپلیکیشن جدید سامسونگ به فقر پایان می دهد

در مراسم رونمایی Note 10، سامسونگ اعلام کرد برای پشتیبانی از توسعه پایدار با برنامه توسعه سازمان ملل همکاری می کند. سازمان ملل در سال 2015، مجموعه ای از 17 هدف تهیه کرد تا دنیا را تا سال 2030 به دنیای بهتری تبدیل کند.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


به عنوان بخشی از این شراکت، کمپانی کره ای از اپلیکیشن جدید سامسونگ Samsung Global Goals رونمایی کرد و اکسسوری های خاصی را برای بالا بردن آگاهی مردم از توسعه ی پایدار معرفی نمود. این اپلیکیشن که بر روی نوت 10/نوت 10 پلاس از پیش نصب شده است، هم اکنون از طریق گوگل پلی و گلکسی استور قابل دریافت است. 
در قسمت توضیحات برنامه در گلکسی استور، نوشته شده است:«این برنامه برای پایان دادن به فقر و گرسنگی، کاهش نابرابری ها، مدیریت تغییرات جوی و بهتر کردن دنیا ساخته شده است.» این توضیحات برای یک اپلیکیشن موبایلی کمی عجیب به نظر می رسد. این برنامه از طراحی One UI پیروی می کند و ظاهر جذاب و شسته رفته ای دارد.
گیف
با باز کردن برنامه برای اولین بار، با گزینه ای مواجه می شوید که در صورت پذیرفتن، تصویر پس زمینه ی صفحه ی قفل به تصاویری در مورد توسعه ی پایدار و جملات انگیزشی در این زمینه تغییر پیدا می کند. این برنامه چهار قسمت دارد: به روزرسانی، اهداف، اهدا و تنظیمات. در قسمت به روزرسانی، اخبار جدید اهداف جهانی پدیدار می شود. تبلیغاتی نیز در این قسمت پدیدار می شوند که با کلیک بر روی آن ها پولی به این هدف هدیه می شود. 
در قسمت اهداف، تمام 17 هدف توسعه ی پایدار با اطلاعات کلیدی نوشته شده است. در قسمت اهدا درآمدها و هدف هایی که شما از آن ها پشتیبانی کرده اید، نشان داده می شود. در این قسمت لینک های مستقیمی وجود دارد که برای اهدای وجه می توانید از آن ها استفاده کنید. 
در قسمت تنظیمات می توانید تصویر پس زمینه را انتخاب کنید و تبلیغات در حین شارژ را فعال کنید. با فعال کردن این گزینه هنگامی که دستگاه شما شارژ می شود تبلیغات پدیدار می شوند و شما می توانید به جاهایی که دوست دارید، کمک کنید. 
 
اگر نتوانستید این اپلیکیشن را از گوگل پلی و یا گلکسی استور دریافت کنید، می توانید  فایل APK آن را از این لینک دریافت کنید و به صورت دستی نصب کنید. ممکن است بخش هایی از این برنامه در همه ی کشورها کار کند، اما قسمت درآمدزایی در کشورهای تحت پوشش کار می کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید