noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید P برای سامسونگ نوت 8 منتشر شد

نویسنده: 9to5google.com ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴ ق.ظ مشاهده: ۶۲۳ بار
اندروید P برای سامسونگ نوت 8 منتشر شد

اندروید P برای سامسونگ نوت 8 منتشر شداندروید Pکاربران Note 8 از شنیدن اینکه گوشی آنان اکنون می‌تواند از نسخه‌ی اندروید P و رابط کاربری One UI دست کم در حالت بتا استفاده کند خوشحال خواهند شد. این خبر همچنین برای کاربران Galaxy S8 نیز بسیار خوشحال کننده خواهد بود. وبسایت‌های SamMobile و Reddit اعلام کرده‌اند که اکنون امکان ثبت نام نسخه‌ی بتای برنامه‌ی One UI Note 8، برای کاربرانی که گوشی‌های خود را آنلاک کرده‌اند، بر روی برنامه‌ی Samsung Member در کشورهای هند و کره‌ی جنوبی باز شده است. برخی کاربران در کشور انگلستان نیز اعلام کرده‌اند که توانسته‌اند ثبت نام کرده و نسخه‌ی بتا را دانلود کنند. این آپدیت کمی بعد از خبر به تعویق افتادن انتشار نسخه‌ی کامل One UI برای Galaxy Note 9 در ماه فوریه، منتشر می‌شود. این بدین معناست که اگر نسخه‌ی بتا در این مقطع برای Note 8 منتشر شده است، انتشار نسخه‌ی کامل آن نیز به تعویق خواهد افتاد. 
کسانی که دوست دارند تا با نصب نسخه‌ی بتا نگاهی به این آپدیت و ویژگی‌های آن بیاندازند می‌توانند از طریق برنامه‌ی Samsung Member آن را دانلود و نصب کنند. هنگامی که این کار را کردید OTA، را برای Android 9.0 Pie با فریم‌ویر ورژن (firmware version) N950FXXU5ZSA5 دریافت خواهید کرد.
rootless-pixel-launcher-note8-2
اندروید P

 هرچند که بدون شک این یک خبر خوشحال کننده برای تمامی کسانی است که می‌خواهند نگاهی به این سیستم عامل جدید بیاندازد؛ اما این پیش بینی را نیز مطرح می‌سازد که احتمالا تا چند ماه آینده نباید منتظر انتشار نسخه‌ی اصلی و کامل این سیستم عامل باشیم.
 

نظر خودتان را ارسال کنید