noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید OREO 8 در روسیه منتشر شد

نویسنده: samsungia.com ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۲۸۵ بار
اندروید OREO 8 در روسیه منتشر شد

اندروید OREO 8


اندروید OREO 8 : عضو دیگری از خانواده سامسونگ بروز رسانی اندروید 8 Oreo را قبل از Galaxy S7 و Galaxy S7edge  دریافت خواهد نمود.  اولین گوشی این خانواده که این بروزرسانی را البته فقط در کشور روسیه دریافت نمود GALAXY A5  بود و حالا نوبت به آپدیت گوشی GALAXY A3  در همان کشور رسیده است این بروزرسانی سه هفته پس از تایید مجوز گوشی های A3 و A5 توسط WI-FI ALLIANCE ، به صورت محدود و آزمایشی فقط در کشور روسیه قابل دسترس خواهد بود اما در مورد سایر نقاط دیگر جهان این بروز رسانی با تاخیر ارائه خواهد شد و باید منتظر بود.

به روز رسانی OREO A3

همچنین شایان ذکر است که روسیه اولین بازاری بود  که نسخه Android Naga 7.0 برای گوشی های سری 2016    A در آن عرضه گردید. سامسونگ ترکیه نیز در حال حاضر عنوان کرده است که اندروید Oreo را برای Galaxy A3 (2017)، Galaxy A5 (2017) وGalaxy A7 (2017)  بصورت تقریبی در ماه ژوئن ارائه  می دهد، هرچند ما امیدواریم که به اندازه سایر کشور ها منتظر این بروز رسانی نمانیم.

در هر صورت، اگر صاحب یک گوشی Galaxy A3 (2017)  در روسیه باشید، میتوانید به روز رسانی Oreo را از قسمت تنظیمات «نرم افزار-- به روز رسانی نرم افزار» دانلود نمایید. همچنین اگر به روز رسانی برای گوشی شما در حال حاضر امکان پذیر نیست .سیستم عامل کامل در پایگاه داده اندروید موجود می باشد که می توانید با استفاده از رایانه شخصی ، گوشی خود را به نسخه Oreo ارتقاء دهید.

به روز رسانی شامل بسته امنیتی آوریل 2018 می باشد و باید تغییراتی مشابه نیز در آپدیت Galaxy A5 (2017)  اعمال نماید.

 

    نظر خودتان را ارسال کنید