noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید 10 Q احتمالاً خاصیت swipe را به دکمه ی پشتی اضافه کند

نویسنده: phonearena.com ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۴۶۳ بار
اندروید 10 Q احتمالاً خاصیت swipe را به دکمه ی پشتی اضافه کند

اندروید 10 Q احتمالاً خاصیت swipe را به دکمه ی پشتی اضافه کند

اندروید 10 Q : روزهایی که مجبور بودید تلفن همراه خود را روت یا جیلبرک کنید و یا اپلیکیشن های third-party را نصب کنید تا از کشیدن انگشتتان از یک طرف صفحه به طرف دیگر  راحت شوید، گذشت و همه ی تولیدکنندگان با صفحه نمایش های بزرگ به نحوی کنار آمده اند. 
صفحه نمایش اپل قابلیت تغییر سایز ندارد اما در آیفون notch-y به همراه ios ساده و روان است. اما هواوی از فناوری نوآورانه ای به منظور کشیدن صفحه از بغل استفاده کرده تا جایگزین دکمه ی پشتی بشود که شما را مجبور می کند به پایین بکشید.
سامسونگ به علت داشتن لبه های خمیده که در موارد دیگر به خوبی ایفای نقش می کند، کشیدن انگشت از کنار را سخت می کند. در حال حاضر قابلیت کشیدن صفحه از هر نقطه ای برای دیدن منوی برنامه ها یا صفحه اعلانات وجود دارد و تنها جایی که باقی می ماند پایین صفحه نمایش است. 
این دقیقاً همان کاری است که One UI می کند. قابلیت هدایت حرکتی آن جایگزین سه دکمه ، برگشت، خانه و برنامه های اخیر شده و می توان همه ی آن ها را هاید کرد. برنامه ی  Good Lock سامسونگ که به شما اجازه می دهد ویژگی ها و قابلیت ها را sideload  کنید. به شما این امکان را می دهد که گلکسی اس 10 و نوت 9 خود را به کنترل حرکتی مجهز کنید. افزونه ی Dubbed One Hand Operation+ می تواند قابلیت کشیدن از طرفین را به دستگاه شما اضافه کند و جای دکمه پشت را بگیرد. 
قابلیت کشیدن از طرفین در دومین ورژن بتای اندروید Q رونمایی شد. احتمال دارد حرکت از کنار به پشت هم در آخرین انتشار اندروید 10 Q اضافه شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید