noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید 10 سامسونگ بر روی Galaxy S10 تست می شود

نویسنده: sammobile ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ ق.ظ مشاهده: ۴۰۳ بار
اندروید 10 سامسونگ بر روی Galaxy S10 تست می شود

اندروید 10 سامسونگ

سامسونگ در حال آزمایش عملکرد اندروید 10 سامسونگ بر روی گوشی Galaxy S10 می باشد. گوگل هنوز علت استفاده از حرف Q را برای این ورژن از اندروید افشا نکرده است، اما تست این اندروید از سوی سامسونگ می تواند چیزهایی را روشن کند. سازنده های دستگاه های اندرویدی به کدهای ورژن بعدی اندروید دسترسی دارند. سامسونگ می تواند مثل سازنده های دیگر ورژن بتای آن را در اختیار عموم بگذارد.
انتظار می رود پس از رسمی شدن اندروید Q، سری S10 به این اندروید به روزرسانی شود. سامسونگ در مورد اندروید Pie با سرعت خوبی ورژن بتا و ورژن رسمی را برای S9 و S9+ منتشر کرد. این در حالی بود که رابط کاربری سامسونگ تغییرات زیادی پیدا کرده بود. سامسونگ همچنین در اشاعه ی ورژن جدید اندروید به دستگاه های دیگر هم سریع عمل کرد. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که دارندگان سری S10 به زودی دستگاه هایشان را به اندروید Q به روزرسانی کنند. 
مشخص نیست که انجام تست های سامسونگ در مورد اندروید Q چقدر طول می کشد اما اندروید Q  حتماً با ورژن جدید رابط کاربری One  سامسونگ همراه خواهد بود. باید دید قابلیت های این گوشی چطور در کنار ورژن جدید اندروید بهبود پیدا می کنند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید