noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید ۹ برای سامسونگ Note 9 منتشر شد

نویسنده: phonearena.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۸ ب.ظ مشاهده: ۵۰۷ بار
اندروید ۹ برای سامسونگ Note 9 منتشر شد

اندروید ۹ برای سامسونگ

اندروید ۹ برای سامسونگ : بزرگترین سازنده‌ی گوشی جهان، شرکت سامسونگ، نسبت به سایرین خیلی دیرتر آپدیت‌های اندروید را برای گوشی‌های خود منتشر می‌کند؛ اما مهم این است که وقتی این کار را انجام می‌دهد بلیدهایی که توسط آپدیت به دست کاربرانش می‌رسد بسیار کامل و تقریبا بدون هیچ باگی هستند. امیدواریم که همین رویه برای آپدیت Android 9 Pie نیز در پیش گرفته شده باشد. دستگاه‌های آنلاک شده تا کنون آپدیت‌های بسیاری دریافت کرده‌اند و از چند مدت پیش رابط کاربری کاملا جدید سامسونگ One UI را دارند؛ اما کاربرانی که به صورت سنتی گوشی‌شان از طریق یکی از اپراتورهای موبابلی مشخص پشتیبانی می‌شود باید اندکی بیشتر منتظر بمانند.
چندی پیش کاربران اپراتور AT&T آپدیت جدیدی را برای Galaxy Note 9 دریافت کردند و اکنون به نظر می‌رسد که کاربران اپراتور Sprint نیز قادر به دریافت این آپدیت باشند. یکی از کاربران Sprint که به تازگی آپدیت جدید را برای Galaxy Note 9 دریافت نموده اسکرین شاتی از آن را منتشر کرده است که نشان می‌دهد دستگاه با موفقیت این آپدیت را دریافت کرده است. 
users-on-sprint-1
اندروید ۹ برای سامسونگ

 چون این آپدیت نه تنها شامل آخرین نسخه‌ی اندروید ۹ برای سامسونگ بلکه رابط کاربری کاملا جدید سامسونگ One UI نیز می‌شود حجمی نسبتا زیاد دارد، چیزی در حدود 1.8 گیگابایت. برای دانلود این آپدیت به یک ارتباط وایرلس سریع و باثبات نیاز دارید تا بتوانید آن را به طور کامل دریافت کنید. آپدیت جدید با شماره سریال N960USQU1CSAA در دسترس خواهد بود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید