noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید گو سامسونگ

نویسنده: sammobile.com ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷ ب.ظ مشاهده: ۱۵۸ بار
اندروید گو سامسونگ

رندرهایی از گوشی بعدی اندروید گو سامسونگ به تازگی لو رفته است که اطلاعاتی درباره‌ی این گوشی در اختیارمان می‌گذارد. گوشی Galaxy A2 Core نخستین گوشی سری Galaxy A با Android Go خواهد بود و این دستگاه هم اکنون در لیست پشتیبانی وب سایت سامسونگ قرار گرفته است. رندر مذکور تاریخ 22 مارس را بر روی صفحه‌ی گوشی نشان می‌دهد؛ بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در آن تاریخ شاهد معرفی رسمی این گوشی خواهیم بود.
گوشی Galaxy A2 Core از زاویه‌ی جلویی بسیار به Galaxy J2 Core شبیه است؛ لبه‌های بزرگ همراه با لوگوی سامسونگ. پشت دستگاه البته اندکی متفاوت است و ماژول دوربین مانند بسیاری از گوشی‌های میان رده‌ی اخیر سامسونگ به قسمت چپ بالا منتقل شده و تنها خروجی اسپیکر در پایین بدنه قرار گرفته است. ما همچنین به لطف حضور این گوشی بر روی وبسایت Geekbench در ماه اخیر از ویژگی‌های اساسی گوشی Galaxy A2 Core خبر داریم: این گوشی از 1 گیگابایت رم برخوردار بوده و به چیپ Exynos 7870 سامسونگ مجهز می‌باشد. 

galaxy-a2-core-android
اندروید گو سامسونگ

 لیست بررسی وبسایت Geekbench گوشی Galaxy A2 Core را با سیستم عامل Android 8.1 Oreo نشان داده است و این در حالی می‌باشد که انتظار داریم که سامسونگ این دستگاه را با سیستم عامل Android 9 Pie عرضه نماید. و بله درست مانند گوشی‌های اندروید گو سامسونگ قبلی سامسونگ، گوشی Galaxy A2 Core از اندروید stock برخوردار نخواهد بود. انتظار می‌رود که Galaxy A2 Core نخست در هند و برخی بازارهای دیگر نزدیک به هند عرضه شود. احتمالا آفریقای جنوبی نیز جزو لیست اولیه باشد چون وب سایت سامسونگ این کشور گوشی Galaxy A2 Core را بر روی صفحه‌ی پشتیبانی خود گذارده است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید