noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اندروید استوک قابلیت اسکرین شات نواری را نخواهد داشت

نویسنده: gsmarena.com ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۳۰۵ بار
اندروید استوک قابلیت اسکرین شات نواری را نخواهد داشت

اندروید استوک قابلیت اسکرین شات نواری را نخواهد داشت

در سال های گذشته، گوگل کارهای زیادی برای تزریق قابلیت های خاص به اندروید استوک انجام داده است؛ مخصوصاً ورژن های روکش شده ی اندروید مثل EMUI و TouchWiz . ویژگی های مثل فیلتر نور آبی، برنامه هایی با پنجره ی دوگانه و صفحه ی همیشه روشن، در رویه های قبلی اضافه شده بود تا نهایتاً به چشم انداز گوگل برسد. 
یکی از قابلیت هایی که احتمالاً در آینده در Pixel وجود نخواهد داشت، حالت نواری اسکرین شات هاست. این ویژگی که در پوسته های مختلف اندروید وجود دارد به شما این امکان را می دهد که چندین اسکرین شات را پشت سر هم بچسبانید و در نتیجه یک اسکرین شات طومار شکل با اطلاعات بیشتر داشته باشد. 
کاربران درخواست کرده بودند که این قابلیت برای مدتی در اندروید استوک فعال شود. یکی از درخواست های اسکرین شات نواری توسط یکی از مهندسین گوگل پاسخ داده شده است. در این پاسخ نشان داده شده که این اتفاق در اندروید استوک نمی افتد:« مجدداً از ارسال درخواست هایتان تشکر می کنم. بعد از انجام پیگیری های لازم توسط تیم مهندسی، مشخص شد که در حال حاضر امکان رسیدگی به این درخواست وجود ندارد.»
این ویژگی در اندروید Q هم وجود نخواهد داشت. این امید وجود دارد که گوگل تصمیم بگیرد در ورژن های رسمی اندروید، قابلیت اسکرین شات نواری  را به صورت نهادینه شده در سیستم عامل ارائه کند. هم اکنون برنامه های متفرقه ای وجود دارند که امکان تهیه ی اسکرین شات نواری فراهم می کنند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید