noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

انتقال مخاطبین از جیمیل به گوشی A10 و بالعکس

نویسنده: samsungia ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۱۳۳۲ بار
انتقال مخاطبین از جیمیل به گوشی A10 و بالعکس

انتقال مخاطبین از جیمیل به گوشی : قدیم تر ها، انتقال دفترچه تلفن که بر روی سیم کارت ذخیره شده بود، کار سخت و زمان بری بود. اما حالا با استفاده از حساب کاربری گوگل به راحتی می توان این کار را انجام داد. 

انتقال مخاطبین از جیمیل به گوشی A10 و بالعکس

حساب کاربری گوگل امکان انتقال شماره ها را میان دستگاه های اندرویدی، اندروید به iOS و ویندوز فراهم می کند. 
روش اول: 
به تنظیمات دستگاه بروید، Account را انتخاب کنید و گزینه ی Google Account را بیابید. اگر هنوز حساب کاربری گوگل ندارید، زمان را از دست ندهید و یک اکانت گوگل بسازید. سپس بر روی اکانت خود ضربه بزنید و گزینه ی Contacts را تیک بزنید. از این پس دفترچه تلفن شما با اکانت گوگل همگام سازی می شود. شما همین کارها را در دستگاه دوم نیز باید انجام دهید. به این طریق دفترچه تلفن شما در گوشی جدید با دفترچه تلفن شما در دستگاه قدیمی یکی می شود. 
روش دوم:
به برنامه ی Contacts بروید و گزینه ی Move device contacts to را انتخاب کنید. شما باید در این منو دو گزینه مشاهده کنید: حساب کاربری گوگل، حساب کاربری دستگاه. حساب کاربری گوگل را انتخاب کنید تا شماره تماس های شما با حساب کاربری همگام شود. 
برای انتقال دفترچه تلفن از اندروید به آیفون، مراحل بالا را انجام دهید. وقتی دستگاه iOS را روشن کنید باید به تنظیمات بروید و Mail, Contacts,others را انتخاب کنید و سپس اکانت گوگل را انتخاب کنید. سپس در تنظیمات اکانت گوگل، گزینه ی Contacts را انتخاب کنید. 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید