noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

افزایش عمر باتری سامسونگ S10 با دریافت آخرید بروزرسانی

نویسنده: sammobile.com ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۴۸۷ بار
افزایش عمر باتری سامسونگ S10 با دریافت آخرید بروزرسانی

افزایش عمر باتری سامسونگ S10 : علیرغم این که این گوشی هم مثل گلکسی نوت 9، دارای باتری 4000mAh است اما پایین تر از سطح انتظار ظاهر شد. با این که هر کس استفاده ی خاصی از تلفن همراه دارد و عمر باتری به نوع استفاده بستگی دارد، در این که s10 نسبت به نوت 9 پرمصرف تر است شکی نیست. اما به نظر می رسد باتری Galaxy S10 بعد از آپدیت امنیتی در ماه آوریل، عمر بیشتری پیدا کرده است. 
کسانی که از دو سیم کارت بر روی Galax s10+ استفاده می کنند، شاهد عمر باتری کمتری هستند. اما بعد از این به روزرسانی برای مثال، این تلفن همراه با هر دفعه شارژ 16 ساعت کار می کند؛ حتی اگر چند ساعت هم از LTE  استفاده شود. تا یک هفته ی پیش باتری این گوشی بیشتر از 15 ساعت کار نمی کرد. همچنین این گوشی قبلاً 6 ساعت روشن بودن صفحه نمایش را تاب نمی آورد اما حالا در حالی که از وای فای استفاده می کند، از مرز شش ساعت می گذرد.
آیا باگ خوردن شارژ برطرف شده است؟
گمان می رود سامسونگ در آپدیت اخیر، ایراداتی را در زمینه ی حسگر مجاورت و بیدار شدن گوشی با یک ضربه برطرف کرده باشد؛ هرچند این کمپانی در فهرست تغییرات به این موارد اشاره نکرده است. استفاده از Bixby هم می تواند باعث افزایش مصرف باتری شود. اما مطمئناً افزایش عمر باتری سامسونگ S10 بعد از دریافت به روزرسانی آخر تصادفی نیست. دارندگان این دستگاه از این که حالا دارای یک پرچمدار با باتری 4000mAh هستند، خوشنودند. 

latest-galaxy-s10-2 
 
latest-galaxy-s10-4 

افزایش عمر باتری سامسونگ S10

نظر خودتان را ارسال کنید