noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسکن کد QR با گوشی سامسونگ S9 بدون نیاز به Bixby Vision

نویسنده: sammobile.com ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴ ق.ظ مشاهده: ۲۹۷ بار
اسکن کد QR با گوشی سامسونگ S9 بدون نیاز به Bixby Vision

اسکن کد QR با گوشی سامسونگ

اسکن کد QR با گوشی سامسونگ : با آن که آخرین به روزرسانی Galaxy S9 ویژگی هایی را به دوربین این گوشی اضافه کرد که در S10 به صورت پیش فرض وجود داشت، قابلیت هایی را نیز به همراه آورده که در هیچ کدام از دستگاه های گلکسی وجود ندارد. به روزرسانی امنیتی ماه ژوئن، قابلیتی را به دوربین S9 اضافه کرد که به راحتی با گرفتن دوربین در مقابل کدهای QR می توان اسکن کد QR با گوشی سامسونگ را انجام داد . به محض این که کد QR شناخته شود، پیامی بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود که شما راه به وب سایت مربوطه هدایت می کند و با زدن تنها یک ضربه وارد وب سایت می شوید. 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
 
تشخیص اصل بودن اسپیکر jbl مدل Charge 3

با درونه سازی شدن این قابلیت در دوربین، دیگر لازم نیست دارندگان   Galaxy S9 از  Bixby Vision و یا برنامه های سوم شخص برای اسکن کد QR استفاده کنند. علت آن که این قابلیت تنها برای S9 موجود شده و سایر پرچمداران سامسونگ فاقد آن هستند، مشخص نیست. به علاوه یک کلید کشویی از این اسکنر به کرکره ی اعلانات اضافه شده و با ضربه زدن بر روی آن دوربین باز می شود؛ وجود این دوربین برای دسترسی راحت و سریع است چرا که کاربران شاید به تنظیمات دوربین و وجود چنین قابلیتی توجه نداشته باشند. 

اسکن کد QR با گوشی سامسونگ به صورت پیش فرض در حالت فعال قرار دارد، اگر می خواهید آن را غیرفعال کنید به تنظیمات دوربین مراجعه نمایید. پیشنهاد می شود که اجازه بدهید این حالت فعال باقی بماند، زیرا هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نمی کند و در صورت ضرورت اسکن کد QR به شما کمک می کند. 
به احتمال قوی، قابلیت اسکن کد QR به زودی به پرچم داران S10 و نوت 9 سرایت پیدا می کند. این دستگاه ها هنوز به روزرسانی ماه ژوئن را دریافت نکرده اند. 

اسکن کد qr با گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید