noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسپیکر Galaxy Home Mini مجوز بلوتوث و وای فای گرفت

نویسنده: sammobile.com ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰ ب.ظ مشاهده: ۵۳۸ بار
اسپیکر Galaxy Home Mini مجوز بلوتوث و وای فای گرفت

اسپیکر Galaxy Home Mini

اسپیکر Galaxy Home Mini : سامسونگ از مدت ها پیش در حال کار کردن روی اسپیکر هوشمند Bixby به نام Galaxy Home است. این دستگاه در ایونت گلکسی نوت 9 در سال گذشته به نمایش گذاشته شد. به هر حال همچنان تاریخ عرضه ی آن از سوی سامسونگ مسکوت مانده است. در همین حال، اسپیکر Galaxy Home Mini در حال ورود به بازار است. Al speaker مجوز بلوتوث SIG و وای فای Alliance را دریافت کرده است.
اسپیکر Galaxy Home Mini با شماره مدل SM-V310 مراحل اخذ مجوز بلوتوث را طی کرده است. در حالی که حرفی از اسپیکرهای Bixby زده نمی شود، تایید شده که این اسپیکر با بلوتوث V4.2. کار می کند. مجوز بلوتوث یک هفته بعد از مجوز وای فای Alliance با پشتیبانی از وای فای 2.4GHz صادر شد. البته در شرایطی که Galaxy Home به بازار نیامده، نمی توان توقع داشت Galaxy Home Mini علیرغم دریافت مجوز بلوتوث و وای فای به زودی وارد بازار شود. 
بعد از این که این دو اسپیکر از سامسونگ وارد بازار شوند، به رقابت با مدل های مشابه خود مثل Google Home و َAmazon Echo خواهند پرداخت. اسپیکرهای مذکور مدت زیادی است که در بازار موجود هستند. این اسپیکرها مجهز به دستیار دیجیتال هستند؛ اولی به Google Assistant و دومی به Amazon Alexa تجهیز شده اند. با آن که Bixby در سال اخیر پیشرفت های زیادی کرده اما سامسونگ باید برای مشتریان انگیزه ای ایجاد کند تا از اسپیکرهای گوگل و آمازون به طرف اسپیکرهای سامسونگ جذب شوند. همچنین سامسونگ باید قابلیت های Bixby را که در بزرگترین به روزرسانی از آن گرفت، به آن برگرداند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید