noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسپیکر گلکسی هوم مینی به دنیای واقعی پا می گذارد

نویسنده: samsungia ۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ ق.ظ مشاهده: ۲۸۶ بار
اسپیکر گلکسی هوم مینی به دنیای واقعی پا می گذارد

بیش از یک سال از رونمایی  Galaxy Home سامسونگ می گذرد اما هنوز اسپیکر هوشمند مجهز به Bixby عرضه نشده است. در حالی که همه منتظر این اسپیکر هستند، سامسونگ از آن رد شد و اسپیکر هوشمند دیگری طراحی کرد که با نام  اسپیکر گلکسی هوم مینی شناخته می شود. 

اسپیکر Galaxy Home Mini


سامسونگ هنوز اسپیکر گلکسی هوم مینی را در اختیار عموم قرار نداده اما به صورت آزمایشی از 2 ماه پیش در کره عرضه کرده است. این کمپانی در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ اسپیکر Mini را به نمایش گذاشت. 
سامسونگ به کاربران کره ای این شانس را داد تا در برنامه ی بتای اسپیکر ثبت نام کنند. اگر با درخواست آن ها موافقت شود، اسپیکر را دریافت می کنند. سامسونگ این اسپیکر را در دنیای واقعی و با مردم عادی تست می کند و سپس به صورت رسمی آن را عرضه می کند. 
تا به حال برنامه ی بتا برای  Galaxy Home در هیچ کشوری انجام نشده است. چون اسپیکر در کالیفرنیا رونمایی شده شاید در همین کشور مورد آزمایش قرار بگیرد. 
سامسونگ هنوز برنامه هایش برای عرضه ی این محصول را فاش نکرده است. علاقه مندان به این اسپیکر مدت زیادی را منتظر ماندند. اخیراً گفته شده که سامسونگ قصد دارد این اسپیکر را در نیمه ی دوم سال 2019 عرضه کند. باید دید که سامسونگ تا پایان سال این اسپیکر را عرضه می کند یا خیر. متاسفانه سامسونگ در مورد این انتظار طولانی حرفی نزده است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

نظر خودتان را ارسال کنید