noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسپیکر گلکسو هوم مینی

نویسنده: sammobile.com ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۳۱۲ بار
اسپیکر گلکسو هوم مینی

اسپیکر گلکسو هوم مینی

سامسونگ بر روی یک اسپیکر خانگی کوچک کار می کند. شاید این دستگاه با نام اسپیکر گلکسو هوم مینی عرضه شود. شواهد نشان می دهد، مراحل توسعه ی دستگاه به خوبی پیش می رود. تصویری از این اسپیکر توسط FCC منتشر شده است. انتشار عکس از سوی FCC بدین معنی است که تا به بازار آمدن این دستگاه زمان زیادی باقی نمانده است. 
با آن که Galaxy Home سال گذشته رونمایی شد، همچنان خبری از فروش آن نیست. البته این به آن معنا نیست که سامسونگ از عرضه ی آن صرف نظر کرده است. اما سامسونگ در این مورد حرفی نمی زند و شفاف سازی نمی کند. 

فروش اسپیکر Galaxy Home

به گفته ی FCC، این دستگاه یک اسپیکر مجهز به هوش مصنوعی است و تست وای فای را از سر گذرانده است. همچنین در این فهرست نسخه بلوتوث 4.2 ذکر شده که بعد از نسخه ی 5.0 در تلفن های سامسونگ، چندان جالب به نظر نمی رسد. 
اسپیکر گلکسو هوم مینی  از  Home  کوچکتر خواهد بود. علامت تجاری AKG بر روی دستگاه نشان می دهد صدای دستگاه توسط این کمپانی طراحی شده است. Bixby هم قطعاً حضور خواهد داشت؛ چرا که اسپیکر هوشمند بدون دستیار دیجیتال معنا ندارد. 

Galaxy Home Mini مجوز بلوتوث و وای فای گرفت

اسپیکر گلکسو هوم مینی سه هفته پیش مجوزهای وای فای و بلوتوث خود را دریافت کرد. همه ی نشانه ها خبر از نزدیک بودن حضور این اسپیکر در بازار می دهد. ممکن است همه انتظار داشته باشند اول Galaxy Home عرضه شود اما برنامه ی کمپانی کاملاً سری است. شاید هم هر دو به طور هم زمان وارد بازار شوند. 
 
 

نظر خودتان را ارسال کنید