noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسپیکر هوم پاد اپل را به این 7 دلیل نخرید

نویسنده: khabaronline ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۹ ب.ظ مشاهده: ۴۱۶ بار
اسپیکر هوم پاد اپل را به این 7 دلیل نخرید

اسپیکر هوم پاد اپل

اسپیکر هوم پاد اپل را به این 7 دلیل نخرید
 محدودیت‌های تعریف شده روی اسپیکر هوم پاد اپل را به این 7 دلیل نخرید باعث می‌شود تا کاربران ترغیب به خرید نشوند.
 
به گزارش خبرآنلاین، 11 روز دیگر یعنی نهم فوریه هوم پاد 349 دلاری به دست مشتریان می‌رسد اما بررسی‌های فنی نشان می‌دهد این اسپیکر فوق‌العاده با کیفیت، محدودیت‌هایی دارد که اگر کاربران درباره آن اطلاع داشته باشند؛ ممکن است قید خرید را بزنند.
فناوری Room Sensing برای شنیدن صدای مطلوب در اتاق و سازگاری کامل با سرویس «Apple Music» از ویژگی‌های مثبت آن محسوب می‌شود اما به 7 دلیل زیر ممکن است مطلوب نهایی نباشد:
 
1-     هوم پاد با گوشی‌های اندرویدی کار نمی‌کند. برای ستاپ کردن باید سیستم عامل آی او اس داشته باشید. با آیفون 5 اس تا ایکس، انواع آی پد و آی پاد لمسی کار می‌کند. بنابراین با هیچ سیستم عامل اندرویدی کار نمی‌کند.
 
2-     صداهای افراد مختلف را شناسایی نمی‌کند. صداهای ویژه را تشخیص نمی‌‍دهد. بنابراین اگر شما هوم پاد را ستاپ کرده و پروفایل آن با صدای شما باشد، دیگر عضو خانواده نمی‌تواند دستور صوتی صادر کند.
 
3-     هوم پاد قادر به چک کردن تقویم نیست.نسخه سیری/ Siri روی هوم پاد مشابه نسخه سیری روی آیفون است که با ست کردن تقویم مشکل دارد.
 
4-     هوم پاد فقط با اپل موزیک کار کرده و سایر سرویس‌های موسیقی مانند اسپاتیفای، پاندورا و ... را پشتیبانی نمی‌کند.
 
5-     به دلیل نداشتن پورت با خروجی Auxiliary برای استفاده از ابزار غیر اپلی کار نمی‌کند و از این منظر امتیاز منفی دارد.
 
6-     به صورت مستقل قادر به مکالمه تلفنی نخواهید بود و باید ابتدا با گوشی شماره مورد نظر را گرفته و ادامه مکالمه را به هوم پاد وصل کنید.
 
7-     هوم پاد به سوالات تصادفی جواب نمی‌دهد، کاری که الکسای آمازون و گوگل اسیستانت به راحتی انجام می‌دهند.

    نظر خودتان را ارسال کنید