noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home در آستانه ورود به بازار

نویسنده: gsmarena ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۲۷۷ بار
اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home در آستانه ورود به بازار

اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home : از آنجایی که اکثر شرکت ها در زمینه ی اسپیکرهای هوشمند فعال بوده اند ، سامسونگ نیز نیاز دیده تا حضور خود را در این بازار رو به رشد اعلام کند. از این رو اسپیکر هوشمند خود یعنی اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home را معرفی نمود ، اسپیکری هوشمند که تنها پشتیبانی از Bixby آن اعلام شده. سامسونگ از این اسپیکر در روز رونمایی از Note 9 یعنی در ماه اوت سال گذشته رونمایی نمود و اکنون که در ماه ژوئن سال 2019 هستیم هنوز خبری از عرضه ی آن نیست. 
 

اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home

آخرین خبری که سامسونگ در رابطه با فروش این اسپیکر اعلام کرده بود ماه آوریل بود که مشخصا اتفاقی نیفتاده اما خبر خوب این است که قرار است این صبر طولانی علاقمندان به بیکسبی به پایان خواهد رسید ، زیرا سرانجام این ساپیکر به بازار خواهد آمد. بنا به گفته ی مدیرعامل شرکت صنایع برقی مصرفی سامسونگ آقای کیم هیون سوک ، فروش این اسپیکر از اواسط نیمه ی دوم سال 2019 آغاز خواهد گردید. 
 
اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home
 
اگر حس می کنید این زمان اعلام شده گیج کننده است ، در اشتباه نیستید زیرا دیگر مسئولین سامسونگ تاریخ عرضه ی این اسپیکر هوشمند را اواخر سال 2019 اعلام کرده اند. این یعنی فاصله ای از ژوئن تا سپتامبر و اگر سامسونگ تصمیم بگیرد آن را در ماه اوت رونمایی کند یعنی بین  رونمایی از این اسپیکر و فروش آن یک سال وقفه انداخته که می تواند یک رکورد منفی تازه برای سامسونگ باشد. 
 
انتظار می رود اسپیکر هوشمند سامسونگ Galaxy Home به مرکز ارتباطات وسایل هوشمند خانگی سامسونگ با استفاده از اینترنت اشیاء پیشرفته یا IoT تبدیل گردد. با اینکه Smart Things شرکت سامسونگ عملکرد مناسبی داشته اما سامسونگ این ریسک را کرده تا به بازار اسپیکر هوشمند که توسط شرکت های آمازون و گوگل و حتی در بخشی اپل با Home Pod قبضه شده وارد شود. اکنون باید دید که سامسونگ با ارائه ی این اسپیکر چگونه می تواند در این بازار مملو از محصولات مشابه رقابت کند.      
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید