noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

استفاده از S10 پلاس برای گذاشتن پست های ویدیویی

نویسنده: sammobile.com ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۴۶۲ بار
استفاده از S10 پلاس برای گذاشتن پست های ویدیویی

استفاده از S10 پلاس برای گذاشتن پست های ویدیویی

اگر می خواهید پا به دنیای تولید محتوا و انتشار پست های ویدیویی بگذارید و از دوربین S10 پلاس استفاده می کنید، سامسونگ پشت شما ایستاده است. 
5 نکته وجود دارد که در استفاده از   S10 پلاس برای پست های ویدیویی می توان از آن ها بهره برد. برای مثال این دوربین می تواند حالت فوق العاده ثابت شبیه به سه پایه ایجاد کند تا هایپرلپس بگیرید، بین ویدئو استراحت کنید و نیازی به کات کردن فیلم نداشته باشید. 

مشخصات فنی گوشی Galaxy S10

وضعیت فوق العاده ثابت
هنگامی که دوربین را در دست میگیرید، کوچکترین لرزش فیلم را خراب می کند. در این صورت مجبور می شوید مدام کات کنید و یا ویدیو را ویرایش کنید. وضعیت ضد لرزش این دوربین می تواند لرزش دست شما را با کالیبره کردن ویدیو از بین ببرد، حرکات شما را حدس بزند و گستره ی دید لنز اولترا واید را محاسبه نماید. برای فعال کردن وضعیت ثابت، کافی است هنگام ضبط ویدیو بر روی آیکون وسط صفحه ضربه بزنید. 
حرکت آهسته
بلاگرهای ویدیویی، معمولاً مطالب خود را با هم میکس می کنند تا مخاطب جذب کنند و هواداران را هیجان زده نمایند. گاهی نشان دادن جزئیات در تبدیل محتوای دیجیتال به اثر هنری استفاده می شود. برای این که مطمئن باشید هیچ حرکت و لحظه ای را از دست ندادید، از حرکت آهسته استفاده کنید. ضبط 960 فریم در ثانیه  و پخش 0.4 ثانیه در 14 ثانیه، ویدیوهای جذابی تولید می کند که مخاطبین را برای مشاهده ی جزییات مثل سقوط قطره ی آب بر روی گلبرگ و انجام فعالیت های ورزشی جذب می کند.
هایپرلپس
آرام کردن و تند کردن ویدیو هر دو از تکنیک های تغییر سرعت هستند، که می توانند صحنه های روزمره را جذاب تر نمایند. هایپرلپس قابلیتی است که از یک لحظه به لحظه ی دیگر و از یک حرکت به حرکت دیگر می پرد، گذر زمان را سرعت می بخشد و نیازی به کات کردن صحنه ها نیست. این افکت می تواند بعد از گرفتن ویدیو بر روی آن اعمال شود. لازم نیست که سازندگان به دوربین توجه کنند و دائماً حرکات خود را کنترل نمایند. 
دوربین سلفی UHD
از آنجایی که سبک های مختلفی در ویدیو بلاگ وجود دارد، هر بلاگر سبک خاص خودش را اعمال می کند. بعضی ها که مستقیماً با دوربین صحبت می کنند، دوست دارند بهترین تصویر را از حالات و عکس العمل های خود ضبط کنند. 
S10 پلاس کار را برای زاویه دید اول شخص راحت کرده است. این گوشی دوربین سلفی دوگانه 10 مگاپیکسلی دارد. دوربین قدرتمندی که می تواند تصاویر را با رزولوشن UHD ذخیره کند، صورت را کانتور کند و جزییات چهره را در حالت های مختلف به خوبی نشان دهد. هنگام ویرایش ویدیو، حرکت از تصاویر دوربین پشت به دوربین جلو، نرم و سیال خواهد بود و خللی در کیفیت ایجاد نمی شود. 

Galaxy S10 را بیشتر بشناسید

شکلک های AR 
ساخت ویدیوهای انیمیشنی، نیاز به متخصص و وقت زیاد دارد.  اما حالا با قابلیت شکلک های AR می توانید صورتک خود را بسازید و حرکاتتان را با دوربین ضبط کنید. با به روزرسانی انجام شده شکلک های AR می توانند حرکت چشم و بدن را در هنگام فیلم برداری دنبال کنند. اگر می خواهید که ناشناس باقی بمانید، می توانید صورت خود را با صورتک های موجود در گزینه ی ماسک، جایگزین کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید