noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

از این پس کروم به سرقت رفتن رمزهای عبور را هشدار می دهد

نویسنده: samsungia ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۲۱۱ بار
از این پس کروم به سرقت رفتن رمزهای عبور را هشدار می دهد

از این پس کروم به سرقت رفتن رمزهای عبور را هشدار می دهد . حتی اگر از کاربران محتاط و وسواسی اینترنت باشید، گاهی پیش می آید که در وب سایتی وارد شوید و رمز عبورتان را تایپ کنید که داده های شما را می دزدد. بهتر است هر بار از رمز عبور جدید استفاده کنید. اگر مطلبی در مورد سرقت داده ها خواندید و یا اگر از شما خواسته شد که رمز عبور فیسبوک و جی میل خود را عوض کنید، حتما رمز را تغییر دهید. اما در زندگی دیجیتالی امروزه، مجبور هستید تا حدی برای حفظ امنیت مبارزه کنید. 

هم اکنون گوگل اعلام کرده که کروم پاک کردن اطلاعات هویتی را برای شما راحت می کند. در هفته های آتی، قابلیتی به کروم اضافه می شود که بعد از وارد کردن رمز عبور، سرقت شدن آن را اعلام می کند و از شما می خواهد رمز عبور را عوض کنید. 
 
این فناوری در مرورگرهای مختلف و در کروم وجود داشت. ابزار مدیریت حساب کاربری نیز این کار را انجام می دهد اما کروم از این پس از شما می خواهد به سرعت فکری برای رمز عبورتان بکنید و دیگر لازم نیست زمان زیادی صرف کنید تا رمز را عوض کنید و از حساب کاربری محافظت کنید. 
کروم قابلیت دیگری اضافه کرده که به صورت زنده و همزمان از فیشینگ جلوگیری می کند. این قابلیت برای همه کاربران فعال می شود اما کاربران حرفه ای تر و پرکارتر در نوار ابزار مشاهده می کنند که با چه حساب کاربری وارد شدند و رمز عبور ایمن است یا خیر. اگر از ابزار مدیریت رمز عبور استفاده نمی کنید، وقت آن رسیده که از آن ها استفاده کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید