noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ارسال همزمان محتوا به دو حساب در اینستاگرام اضافه شد

نویسنده: theverge.com ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹ ب.ظ مشاهده: ۳۴۰ بار
ارسال همزمان محتوا به دو حساب در اینستاگرام اضافه شد

ارسال همزمان محتوا به دو حساب در اینستاگرام اضافه شد

اخیرا ویژگی ای به اینستاگرام اضافه شده که ارسال همزمان محتوا به دو حساب را فراهم می کند. البته متاسفانه این ویژگی فعلا تنها بر روی نسخه ی iOS بوده و در آینده برای اندروید نیز ارائه خواهد شد. زمانی که می خواهید یک پست را در حساب خود قرار دهید ، پیش از ارسال آن گزینه ی Self-Regram پدیدار می شود. در زیر قسمت Tag کردن دیگران ، یک گزینه ی Post to Other Accounts قرار گرفته که امکان پست نمودن عکس را در دیگر حساب ها به صورت همزمان فراهم می سازد. 
 
ارسال همزمان محتوا به دو حساب می تواند برای کسانی که دارای حساب های کسب و کاری متعددی هستند بسیار مفید باشد. البته به صورت کلی استفاده از این ویژگی جهت کسب و کار در اینستاگرام در زمان اشخاص صرفه جویی زیادی به عمل می آورد. سامسونگ در سال گذشته به اشتراک گذاری مجدد را برای کاربران اضافه نمود که امکان استفاده از استوری های دیگران را توسط کاربران مختلف فراهم می نمود. علاوه براین ، اینستاگرام مشغول کار بر روی امکان استفاده و به اشتراک گذاری عکس ها از Google Photos می باشد. یکی از مسئولان این شرکت گفته که استفاده از این ویژگی در ابتدا نیز امکان پذیر بود اما پشت دیگر ویژگی ها مخفی شده بود. 
 
اینستاگرام هنوز به صورت رسمی تاریخی جهت ارائه ی این ویژگی ، مخصوص گوشی های اندروید نگفته اما امکان دارد اکنون در گوشی شما قابل استفاده باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید