noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ارز دیجیتال سامسونگ Coin در حال توسعه

نویسنده: sammobile.com ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷ ب.ظ مشاهده: ۳۰۴ بار
ارز دیجیتال سامسونگ Coin در حال توسعه

ارز دیجیتال سامسونگ Coin در حال توسعه

ارز دیجیتال سامسونگ Coin : به گفته ی CoinDesk کره، سامسونگ در حال سازماندهی بلاک چین برای شبکه ای اصلی خود می باشد. به نظر می رسد بلاک چین سامسونگ پس از عرضه ی اولیه از دسترس خارج شود و مدتی بعد برای عموم قابل دسترس باشد. علت این امر آنست که سامسونگ بتواند ارز دیجیتال سامسونگ Coin  را برای تجارت و داد و ستد در کنار بیت کوین و اتریوم آماده کند. 
CoinDesk به نقل از یک منبع نامشخص وابسته به هسته ی اصلی سامسونگ اظهار کرد که سامسونگ تمام توان خود را بر روی تحقیق و توسعه ی شبکه ی بلاک چین متمرکز کرده تا در سال جاری به نقطه ی خوبی برسد. به گفته ی منبع مذکور سامسونگ بر روی چند سرویس وابسته به بلاک چین نیز کار می کند اما مشخص نیست آن ها چه سرویس هایی هستند، نامشان چیست و چه کاربردی خواهند داشت.
در حال حاضر سامسونگ دارای کیف پول برای Coin  است
سامسونگ کیف پول ارز دیجیتال خود را به نام KeyStore عرضه کرده تا مقداری از راه را برای معرفی Coin پیموده باشد. اما نکته اینجاست که این کیف پول با بیت کوین که پرکاربردترین ارز دیجیتال است، سازگار نیست. به این دلیل که کاربران فقط بتوانند از اتریوم و ارزهای مبتنی بر اتریوم که Coin سامسونگ بر آن اساس ساخته شده است، استفاده کنند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید