noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است

نویسنده: androidauthority ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷ ب.ظ مشاهده: ۲۴۰ بار
ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است

ارزان ترین گوشی سامسونگ کدام گوشی است

ارزان ترین گوشی سامسونگ : سامسونگ به خاطر گوشی های سری S و Note بسیار خوشنام است اما این کمپانی تلاش می کند تا در بازه های مختلف قیمتی گوشی تولید کند. اگر بودجه ی لازم برای خرید گوشی های پرچم دار را ندارید، نگران نباشید، گوشی های خوب و ارزان قیمت تر سامسونگ هم در دسترس هستند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


ارزان ترین گوشی سامسونگ : شماره 1: Galaxy M30

 
Galaxy M30 تقریباً ارزان ترین گوشی سامسونگ است و زیر 250 دلار قیمت دارد. این گوشی دارای ویژگی های میان رده است. با خرید این گوشی از صفحه نمایش زیبا، نرم افزار روان و دوربین قوی برخوردار می شوید. علت فروش زیاد این گوشی باتری حجیم و کم مصرف بودن آن است. 

ارزان ترین گوشی سامسونگ : شماره 2: Galaxy A30

 
گوشی A30 اشتراکات زیادی با M30 دارد. هر دو گوشی دارای صفحه نمایش، دوربین سلفی و پردازشگر یکسان هستند. Galaxy A30 از برخی جهات شبیه به گوشی های مقرون به صرفه است. سامسونگ در این گوشی از دوربین دوگانه استفاده کرده است. میزان رم و حافظه کمتر است و باتری آن حجم کمتری دارد. M30 گزینه ی بهتری است اما کمی گران تر است. اگر دنبال گوشی زیر 200 دلار می گردید، A30 برای شما مناسب است. 

ارزان ترین گوشی سامسونگ : شماره 3: Galaxy A20

 
این گوشی ویژگی بیشتری از A30 و M30 ندارد. رزولوشن صفحه نمایش پایین تر است، پردازشگر آن کمی ضعیف تر است و دوربینش به پای آن دو نمی رسد. 

ارزان ترین گوشی سامسونگ : شماره 4: Galaxy A10 

 
این گوشی ویژگی خاصی ندارد اما مایوس کننده هم نیست. این گوشی هر چه که یک تلفن هوشمند باید داشته باشد را دارد: صفحه نمایش خوب، عملکرد خوب، دوربی قابل قبول و دوام باتری مناسب. این گوشی ارزان ترین گوشی سامسونگ در حال حاضر است. 

ارزان ترین گوشی سامسونگ : شماره  5: Galaxy A10e

 
 A10e از صفحه نمایش کوچکتر و دوربین ابتدایی تری برخوردار است و باتری کوچک تری هم دارد. 
مدل های ذکر شده، ارزان ترین گوشی های سامسونگ هستند و با پرداخت پول کم می توانید از ویژگی های زیادی برخوردار شوید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید