noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ارتقا اندروید گوشی S10 فاقد Night Camera Mode می باشد

نویسنده: sammobile.com ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۴۱۸ بار
ارتقا اندروید گوشی S10 فاقد Night Camera Mode می باشد

ارتقا اندروید گوشی S10

سامسونگ به تازگی آپدیتی را مخصوص ارتقا اندروید گوشی S10 در آمریکا منتشر نموده. نخستین گوشی که از این سری آپدیت را دریافت نمود Galaxy S10e و پس از آن گوشی های Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus آن را دریافت کردند. با اینکه این آپدیت جدیدترین بسته ی امنیتی سال 2019 را به این گوشی ها اضافه نموده اثری از Night Mode که سامسونگ قولش را داده بود دیده نمی شود. 
البته سامسونگ در برخی از کشورها ویژگی Night Mode را مخصوص S10 ارائه نموده اما به نظر می رسد با اپراتورهای آمریکایی به مشکل خورده باشد  و این مساله موجب عدم ارائه ی این حالت تازه در ثبت تصویر S10 شده باشد. شرکت اپراتور Sprint آپدیت هایی را با کد نام های G970USQS1ASDA و G973USQS1ASDA و G975USQS1ASDA به ترتیب مخصوص گوشی های S10e ، S10 و S10 Plus ارائه نموده و به زودی می توانید آن را به صورت خودکار بر روی گوشی خود نصب کنید. 
 
ارتقا اندروید گوشی S10 حدود 200 مگابایت حجم داشته و به غیر از جدیدترین بسته ی امنیتی تغییر خاصی را در گوشی های سری S10 ایجاد نخواهد نمود. پس انتظار داشته باشید که این آپدیت تنها چند مشکل نرم افزاری ، باگ و مشکل امنیتی را در گوشی سری S10 شنا برطرف کند نه چیزی بیشتر. 
بی تردید می توان گفت که این آپدیت ویژگی Night Mode را همراه خود نداشته و تنها حالت Bright Night را با حالتی متفاوت و به صورت جداگانه در سیستم تصویر برداری آن قرار داده. در این حالت S10 خودش تصمیم میگیرد که چه زمانی عکس های را به صورت Long Exposure بگیرد اما در Night Mode می توان به صورت دستی تنظیم نمود که چه تصویری را چه زمانی به حالت Long Exposure ثبت نماید. 
 
sprint-may-2019-update-1
ارتقا اندروید گوشی S10 

نمی توان گفته که این آپدیت چه زمانی به صورت سراسری در تمامی کشورها در دسترس خواهد بود ، برخی از وب سایت ها گفته اند با آپدیت ماه آینده ویژگی Night Mode به گوشی های سری S10 اضافه خواهد گردید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید