noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20

نویسنده: sammobile.com ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۴ ب.ظ مشاهده: ۹۱۸ بار
ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20

ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20

ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20 : شرکت سامسونگ پچ امنیتی مارس 2019 را قبل از تمامی گوشی‌های پرچم‌دار خود برای Galaxy M20 عرضه کرده است. دو روز پیش ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20 با ورژن نرم افزاری M205FDDU1ASB4 منتشر شد که 368 مگابایت حجم دارد. شرکت سامسونگ هنوز بر روی صفحه‌ی آپدیت‌های امنیتی اندروید خود چیزی درباره‌ی محتویات این پچ امنیتی منتشر نکرده است؛ بنابراین در حال حاضر نمی‌دانیم که دقیقا چه پچ مورد نظر چه مشکلات امنیتی‌ای را شامل می‌شود.
لیست تغییرات ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20 شامل بهبود ثبات دوربین نیز می‌شود؛ اما هنوز مطمئن نیستیم که این بهبودها چقدر اساسی و قابل توجه هستند. آپدیت مذکور در قابل برنامه‌ی Amazon Shopping یک برنامه‌ی آنتی ویروس مانند نیز در خود دارد؛ اما خوشبختانه پس از آپدیت می‌توان آن را به طور کامل حذف کرد. شرکت آمازون همکار انحصاری سامسونگ هند در سری Galaxy M می‌باشد که احتمالا دلیل وجود چنان برنامه‌ای در این آپدیت است.
کاربران گوشی Galaxy M20 می‌توانند از طریق گوشی خود و از مسیر زیر این آپدیت را دریافت نمایید:
Settings > Software update > Download updates manually
از آنجایی به صورت مرحله‌ای آپدیت مذکور را عرضه می‌نماید ممکن است که همه‌ی کاربران سریعا آن را دریافت نکنند. شما می‌توانید همچنین فریم ویر این آپدیت را از اینترنت دریافت کنید و به صورت دستی گوشی خود را آپدیت نمایید. گوشی Galaxy M20 تاکنون عملکرد فوق العاده‌ای از خود به نمایش گذارده است و قطعا سامسونگ با انتشار چنین آپدیت‌های سریعی آن را بهتر و بهتر خواهد کرد.
m20-update-march-2019
ارتقا اندروید گوشی Galaxy M20

    نظر خودتان را ارسال کنید