noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ابرنمایشگر سامسونگ و افزایش فعالیت سامسونگ در این حوزه

نویسنده: سامسونگیا ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۳ ب.ظ مشاهده: ۵۰۹ بار
ابرنمایشگر سامسونگ و افزایش فعالیت سامسونگ در این حوزه

ابرنمایشگر سامسونگ و افزایش فعالیت سامسونگ در این حوزه

ابرنمایشگر سامسونگ : به گفته سایت the investor ، سامسونگ الکترونیک در اقدامی تازه , از سیاست افزایش نفوذ خود در بازار تولید نمایشگر های بسیار بزرگ خبر داده است.
غول الکترونیکی کره ای در نمایشگاهی در ایتالیا از محصولات سینمای خانگی خود رو نمایی کرد. برخی از نمایشگرهایی که با ابعاد 110 اینچی تا 260 اینچی رونمایی گردیدند در حدود 930 هزار دلار و 2 میلیون دلار قیمت گذاری شده بودند.
همچنین سامسونگ چندی پیش ,از جدیدترین تلویزیون کیفیت بالای خود با عنوان The Wall در لاس وگاس رونمایی کرد. تکنولوژی micro LED که در این تلویزیون به کار رفته است نیاز این دستگاه را از ویژگی کنترل روشنایی صفحه و فیلتر رنگ بی نیاز ساخته و با این حال به مخاطبین خود تجربه ای بی نظیر ی از مشاهده ی تصاویر را ارائه نموده است. این تلویزیون 146 اینچی با حداقل قیمت 200 هزار دلاری به بازار عرضه خواهد گردید.

ابرنمایشگر سامسونگ


محصولاتی که در نمایشگاه ایتالیا و The Wall که در لاس وگاس معرفی گردیدند , به گفته تحلیل گران مسائل تکنولوژی , در حال حاضر فروش چندانی نخواهند داشت ولی در آینده تقاضا برای این ابر نمایشگر ها افزایش خواهد یافت. حدودا 15 سال پیش اگر میخواستید یک تلویزیون LCD صفحه تخت را خریداری نمایید باید هزینه ی هنگفتی می پرداختید. اما الان با هزینه ای نه چندان بالا میتوانید یک LCD FLAT را تهیه کنید, پس با گذر زمان این تلویزیون ها نیز با قیمتی پایینتر برای متقاضیان بیشتری ارائه خواهند شد. در آینده تلویزیون ها فقط ابزار سرگرمی نخواهند بود و به صفحاتی هوشمند و لمسی که روی دیوار قرار میگیرند تبدیل می شوند.

    نظر خودتان را ارسال کنید