noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا می دانید ویدیو های صحنه آهسته می توانند به صورت برعکس ذخیره شوند ؟

نویسنده: sammobile ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷ ق.ظ مشاهده: ۲۷۴ بار
آیا می دانید ویدیو های صحنه آهسته می توانند به صورت برعکس ذخیره شوند ؟

بعضی از گوشی های سامسونگ از قابلیت ضبط ویدیو های صحنه آهسته برخوردار هستند. برخی از گوشی ها بعد از دریافت به روزرسانی به این قابلیت مجهز شدند. قابلیت Super Slow-mo امکان ضبط ویدیوهای 0.4 یا 0.8 ثانیه ای را با 960 فریم در ثانیه فراهم می کند که در نهایت ویدیوهای 14 یا 26 ثانیه ای صحنه آهسته تحویل می دهد.

اما آیا می دانستید می توان ویدیو های صحنه آهسته را به صورت برعکس هم ذخیره کرد؟

در اکثر گوشی های گلکسی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند، کاربران می توانند پس از ورود به برنامه ی گالری، دو نسخه ی جداگانه از ویدیو صحنه آهسته را ذخیره نمایند. یک نسخه رو به جلوست و نسخه ی دیگر برعکس آن و رو به عقب است. با استفاده از ویرایشگر ویدیو نیز می توان این کار را انجام داد اما برنامه ی گالری بسیار راحت این کار را انجام می دهد 
برنامه ی گالری را باز کنید، ویدیوی صحنه آهسته ی مد نظر خود را انتخاب کنید، انگشتتان را از پایین صفحه به سمت بالا بکشید و یا بر روی سه نقطه ی بالای صفحه ضربه بزنید. در صفحه ای که باز می شود، اطلاعات ویدیو مثل زمان و مکان، مدت، اندازه و غیره نشان داده می شود. علاوه بر این ها سه گزینه مشاهده خواهید کرد که شامل ورژن اصلی ویدیوی صحنه آهسته، ورژن برعکس و ورژن جلو عقب رفته می باشد. 
کلیپ مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی Save ضربه بزنید. سپس نوع فایل را انتخاب کنید. بهتر است MP4 را انتخاب کنید. GIF تعداد فریم ها را کم می کند
این قابلیت در سری S10 ، نوت 10، S9، نوت 9 و S8 وجود دارد اما به پرچم دارها محدود نمی شود. صحنه آهسته در گوشی های سری A، مثل A50، A7  و A9 وجود دارد اما در A40 و یا +A6 نیست. به عبارت دیگر اگر گوشی گلکسی با قابلیت Super Slow-mo دارید، بررسی کنید که امکان ذخیره ی ورژن های مختلف در برنامه ی گالری وجود دارد یا خیر. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید