noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوگل پلی سرویس را چطور انجام دهیم ؟

نویسنده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۳ ب.ظ مشاهده: ۳۹۳ بار
آپدیت گوگل پلی سرویس را چطور انجام دهیم ؟

آپدیت گوگل پلی سرویس را چطور انجام دهیم

هر کاری که پلی استور با برنامه های تلفن همراه می کند، از طریق Google Play Service انجام می شود. این سرویس به شما می گوید که وقت آپدیت گوگل پلی سرویس فرا رسیده و قابلیت های جدید گوگل پلی را به شما معرفی می کند. Google Play Services را می توان به سادگی به روزرسانی کرد اما راه فنی تر دیگری هم وجود دارد. 
Google Play Services برنامه ای است که ارتباط تنگاتنگی با سیستم اندروید دارد و به تلفن همراه اجازه می دهد تا از آخرین ورژن برنامه ها و آخرین کدهای امنیتی بدون به روزرسانی کل سیستم عامل بهره مند شود. علیرغم تشابه اسمی، این برنامه با پلی استور که می توانید به آن دسترسی داشته باشید، خرید کنید و بازی و برنامه دانلود کنید، متفاوت است. 
آپدیت گوگل پلی سرویس تغییرات بزرگی با خود به همراه نمی آورند، بلکه اکوسیستم گوگل را باثبات می سازد و کارآیی آن را بهبود می بخشد. 

آپدیت گوگل پلی سرویس
به روز نگه داشتن Google Play Services برای همه ی کاربران سودمند است، حتی کاربران معمولی. به روزرسانی ها معمولاً خدمات آف لاین و دوام باتری را بهبود می بخشند. راحت ترین راه برای همیشه به روز نگه داشتن این سرویس، چک کردن صفحه ی آن  در گوگل پلی است. بر روی دکمه ی install ضربه بزنید تا مطمئن شوید دستگاه شما آخرین ورژن را دارد.
مثل تمام قسمت های اندروید، همیشه ورژن های جدیدتر و بهتر وجود دارند. ورژن های مختلفی از Google Play Services موجود است اگر می خواهید آخرین ورژن را داشته باشید، از دستورالعمل پایین پیروی کنید:
آپدیت گوگل پلی سرویس
کاربرانی که می خواهند آخرین به روزرسانی ها را داشته باشند، باید از روش فنی تر استفاده کنند. این روش برای توسعه دهندگان و یا هر کسی که خطای نرم افزاری او را از دریافت به روزرسانی منع می کند، مفید است. 
ابتدا، باید بدانید که ورژن اندروید دستگاه شما چیست. به Settings > About Phone بروید و ورژن اندروید و اطلاعات نرم افزار را به دست بیاورید. 
سپس باید چک کنید که کدام برنامه ها اجازه دارند از منبع نامشخص نصب شوند. 
به تنظیمات بروید و Apps را انتخاب کنید. برنامه ای که می خواهید از آنجا نصب را انجام دهید، انتخاب کنید. به پایین فهرست بروید تا به Advanced برسید. در آنجا باید گزینه ی Install unknown apps را بیابید. بر روی آن ضربه بزنید و Allow from this source را تیک بزنید. 
آپدیت گوگل پلی سرویس
آپدیت گوگل پلی سرویس

می توانید آخرین ورژن Google Play Services را در ApkMirror پیدا کنید. بهتر است ورژن های ثابت و اصلی را دانلود کنید و از دانلود ورژن های بتا بپرهیزید. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید