noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20 توسط سامسونگ تایید شد

نویسنده: sammobile.com ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸ ق.ظ مشاهده: ۵۶۲ بار
آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20 توسط سامسونگ تایید شد

آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20 : هنوز زمان زیادی تا عرضه‌ی سری جدید Galaxy M باقی مانده است اما از اکنون سامسونگ تایید کرده است که آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20 برای اندروید پای عرضه خواهد شد. تاریخ آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20 ماه آگوست خواهد بود.
برنامه‌ی تاریخ عرضه‌ای که بر روی برنامه‌ی Members app سامسونگ قرار گرفته است به چند دلیل بدین‌گونه برنامه‌ریزی شده است. نخستین و مهم‌ترین دلیل اینکه، به ما می‌گوید که Galaxy M10 و M20 نخستین گوشی‌های این سری خواهند بود که وارد بازار می‌شوند. چیز دیگری که ما از این برنامه‌ریزی می‌فهمیم این است که سری M نیز آپدیت Pie را دریافت خواهد کرد. شرکت سامسونگ اکنون دو ارتقای اندروید بزرگ برای گوشی‌های هوشمند سری J خود ارائه می‌دهد و در حالی که نمی‌توانیم بگوییم که آیا سری M آپدیت Android Q را نیز دریافت خواهد کرد یا خیر، مطمئن هستیم که آپدیت Android Pie برای این سری نیز در دسترس خواهد بود.
البته این بدین معنی نیست که سامسونگ دیگر گوشی‌های جدیدی با ورژن‌های قدیمی‌تر اندروید عرضه نخواهد کرد. ما دیگر به این عادت شرکت سامسونگ خو گرفته‌ایم. و ماه آگوست برای دستگاه‌هایی که در این ماه، ژانویه، منتشر می‌شوند بسیار دور به نظر می‌رسد. این رویکرد  همان رویه‌ی معمول سامسونگ نسبت به آپدیت گوشی‌های هوشمند میان رده است؛ اما پوسته‌ی جدید One UI سامسونگ ارزش منتظر ماندن را دارد.
galaxy-m20-first-1

 آپدیت گوشی M10 و آپدیت گوشی M20

نظر خودتان را ارسال کنید