noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوشی Galaxy Xcover 4 پچ امنیتی ژانویه را عرضه می‌کند.

نویسنده: sammobile.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۲۹۱ بار
آپدیت گوشی Galaxy Xcover 4 پچ امنیتی ژانویه را عرضه می‌کند.

آپدیت گوشی Galaxy Xcover 4 پچ امنیتی ژانویه را عرضه می‌کند

آپدیت گوشی Galaxy Xcover 4 سامسونگ که اخیرا منتشر شده پچ امنیتی ژانویه‌ی 2019 را عرضه خواهد کرد . دستگاه Galaxy Xcover 4 معمولا سریعا پچ‌های جدید را دریافت می‌کند و حتی در برخی موارد پچ‌ها را قبل از آنکه سامسونگ درباره‌ی آن‌ها توضیح کامل دهد دریافت کرده است. برای مثال می‌توان به پچ امنیتی دسامبر 2018 اشاره کرد که دستگاه قبل از آنکه سامسونگ رسما توضیحی دهد و چیزی درباره‌ی اش بگوید ، پچ را دریافت کرده بود. 
تنها چند روز قبل بود که سامسونگ پچ امنیتی ژانویه‌ی 2019 را منتشر کرد. این پچ سریعا به چندین گوشی راه پیدا کرد و بنابراین می‌توان گفت که Galaxy Xcover 4 هنوز هم قبل‌تر از اعلان‌‌های رسمی پچ‌ها را دریافت می‌کند. 
آپدیت Galaxy Xcover 4 firmware
سامسونگ در حال انتشار ورژن firmware G390FXXU3BSA2 برای آپدیت گوشی Galaxy Xcover 4 در ترکیه است. این آپدیت ممکن است ویژگی‌های زیادی به این دستگاه اضافه نکند چون در واقع برای نشان‌دادن نقاط آسیب‌پذیر کنونی در سیستم عامل اندروید و نرم‌افزارهای سامسونگ منتشر شده است .
 پچ امنیتی ژانویه سه نقطه ضعف اساسی و حیاتی سیستم عامل اندروید را برطرف خواهد کرد. همچنین این پچ برای چندین نقطه ضعف با خطر بالا نیز راه‌کارهایی دارد. نرم‌افزار سامسونگ که دارای چهار نقطه ضعف مشخص بود نیز توسط این پچ قابل بازسازی است. 
سامسونگ این پچ را برای بار نخست در ترکیه منتشر خواهد کرد و ممکن است کمی طول بکشد تا در سایر کشورها نیز ارائه گردد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید