noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوشی Galaxy S10 را فراموش نکنید

نویسنده: sammobile.com ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۹ ب.ظ مشاهده: ۲۵۲ بار
آپدیت گوشی Galaxy S10 را فراموش نکنید


آپدیت گوشی Galaxy S10

آپدیت گوشی Galaxy S10 : شرکت سامسونگ گوشی‌های Galaxy S10e, Galaxy S10 و GalaxyS10+ خود را در هفتاد کشور در سراسر جهان منتشر کرد. این شرکت در نظر دارد که گوشی‌های مورد نظر را تا آخر این ماه در چندین کشور دیگر نیز عرضه کند.
بسیاری از مشتریانی که این گوشی‌ را پیش خرید کرده بودند از چند روز پیش دستگاه‌های خود را دریافت کرده‌اند و بسیاری دیگر در حال دریافت آنها هستند. بنابراین اکنون زمان خوبی است که به شما یادآوری کنیم که پس از دریافت گوشی خود حتما آپدیت فریم ویر آن را چک نمایید. شرکت سامسونگ آپدیت گوشی Galaxy S10 را با شماره سریال SM-G970/3/5FXXU1ASBA در دسترس قرار داده است.
حتی گوشی‌هایی که به صورت قفل شده و از طریق اپراتورهای خاص در امریکا عرضه شده‌اند نیز امروز آپدیت مذکور را دریافت خواهند کرد.
 اپراتور هایی مانند Verizon و T-Mobile جزئیات این آپدیت را منتشر نموده‌اند.
با این آپدیت از پچ امنیتی نیز برخوردار خواهید شد اما نسخه‌ی آن برای فوریه 2019 می‌باشد. این گوشی‌ها هنوز از پچ امنیتی ماه مارس بهره نگرفته‌اند. لیست تغییرات همچنین شامل بهبودهایی برای دوربین و سنسور اثر انگشت درون صفحه‌ای می‌باشد.
 این آپدیت به خوبی کار می‌کند؛ اما هنوز چیز بیشتری درباره‌ی تغییرات دیگر گفته نشده است. این آپدیت حجم زیادی ندارد و نصب آن تنها چند دقیقه طول خواهد کشید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید