noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوشی اندروید S10 Plus موجب ارتقاء عملکرد حسگر اثر انگشت آن می گردد

نویسنده: androidresult.com ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۳۳۴ بار
آپدیت گوشی اندروید S10 Plus موجب ارتقاء عملکرد حسگر اثر انگشت آن می گردد

سامسونگ حدود دو هفته پیش،  فروش رسمی سری S10 را در بازارهای آسیای مرکزی و خاورمیانه آغاز نموده و پس از ارائه ی بسته های امنیتی ماه فوریه اکنون در حال آپدیت گوشی اندروید S10 Plus می باشد. 
 
آپدیت گوشی اندروید S10 Plus همراه با بسته ی امنیتی ماه فوریه بوده و موجب افزایش ثبات گوشی شده و چند ویژگی تازه را به آن اضافه نموده و موجب ارتقاء عملکرد دیگر ویژگی ها می گردد.علاوه براین ، عملکرد دوربین آن را همراه حسگر اثر انگشت اولتراسونیک زیر صفحه را بهبود بخشیده و گوشی با سرعت بالاتری چهره و اثر انگشت را تشخیص داده و امکان استفاده از ویژگی های مختلف را فراهم می سازد. دیگر ویژگی که استفاده از آن در این آپدیت تسهیل بوجود آمده ، استفاده از دکمه ی بیکسبی و تغییر آن جهت اجرای برنامه ای خاص مانند اینستاگرام ، فیسبوک یا جستجوگر بوده که بی تردید کارایی آن را افزایش خواهد داد.   
 
بر اساس وب سایت Sammobile این آپدیت اکنون در کشورهایی اروپایی در دسترس بوده و با کد نام های متفاوت G975FXXU1ASBA/ G975FOXM1ASBA/ G975FXXU1ASBA در حال ارائه می باشد. حجم آن نیز 496.25 مگابایت خواهد بود.
samsung-galaxy-s10-plus-05

آپدیت اندروید گوشی S10 Plusاگر می خواهید این آپدیت را به صورت دستی دانلود نموده و یا از در دسترس بودن آن مطلع گردید ، می توانید به قسمت Settings رفته و پس از انتخاب Software Update بر روی گزینه ی Download updates Manually بزنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید