noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس منشر شد

نویسنده: sammobile.com ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ب.ظ مشاهده: ۳۱۹ بار
آپدیت گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس منشر شد

آپدیت گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس

سامسونگ در روز گذشته برخی از اطلاعات و ویژگی های آپدیت گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس را منتشر نمود و هنوز در حالی که حتی 24 ساعت هم از زمان انتشار اطلاعات در مورد آن نگذشته ، به صورت رسمی مخصوص گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس ارائه شده است. بی تردید صاحبان پرچمدار تازه ی سامسونگ با شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد ، زیرا به زودی جدیدترین آپدیت و بسته ی امنیتی ماه سپتامبر مخصوص گوشی هایشان عرضه خواهد شد و اینکه در دریافت آن مقدم میباشند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


این آپدیت گلکسی نوت 10 اکنون در برخی از کشورهای اروپایی مخصوص Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus در حال انتشار بوده و به تدریج گسترده تر شده و به تمامی بازارها در نقاط مختلف جهان میرسد. آپدیت تازه با کد نام N970FXXU1ASHE و N975FXXU1ASHE به ترتیب مخصوص Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus ارائه خواهد شد. دریافت آن برای تمامی دارندگان این گوشی ها ضروری بوده زیرا می تواند مشکلات امنیتی بسیاری را با درجات ریسک بالا برطرف کرده و از اطلاعات ذخیره شده در آنها محافظت به عمل آورد. سامسونگ اعلام کرده که بیش از 17 مشکل امنیتی با درجه ی بسیار بالا برطرف خواهند شد. مشکلاتی که در نرم افزار طراحی شده ی خود سامسونگ بوده اند.
 
در چنج لاگ این آپدیت گلکسی نوت 10 آمده که موجب افزایش کیفیت صدا در حین استفاده از هدفون های صوتی خواهد شد که بی تردید خبر خوبی برای دارندگان این سری گوشی ها می باشد. آپدیت تازه اکنون در کشورهای فرانسه ، سوئیس و اسپانیا در حال انتشار بوده و به سرعت در حال آماده سازی برای ارائه در دیگر کشورهای می باشد.

نظر خودتان را ارسال کنید