noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت هندزفری Galaxy Buds رسید

نویسنده: sammobile.com ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۶ ب.ظ مشاهده: ۳۱۷ بار
آپدیت هندزفری Galaxy Buds رسید

آپدیت هندزفری Galaxy Buds رسید

بعد از انتشار آپدیت هندزفری Galaxy Buds در ماه گذشته، سامسونگ مجدداً برای هندزفری بی سیمش به روزرسانی ای را منتشر کرد. این یک به روزرسانی کوچک است اما سامسونگ ادعا کرده که ثبات اتصال بلوتوث بسیار بهبود یافته است. 
بهبودهای دیگری هم در این به روزرسانی نرم افزاری رویت می شوند. این به روزرسانی را می توان از برنامه ی Wearable دریافت کرد. همچنین می توانید از نرم افزار دسکتاپ هم برای به آپدیت هندزفری Galaxy Buds استفاده کنید. 

مقایسه ایرپاد اپل و ایربادز سامسونگ

سامسونگ نرم افزار ورژن R170XXU0ASE1 را برای گلکسی بادز ارائه کرده است. فهرست تغییرات اخیر نشان می دهد که اتصال بلوتوث تقویت شده است. قبلاً چند مورد قطعی بلوتوث گزارش شده بود. خوشبختانه این تمهیدات سبب پایین آمدن فراوانی قطعی بلوتوث می شوند. به علاوه، مشکل قطع شدن صدا در یکی از گوشی ها بعد از فعال کردن وضعیت صدای فراگیر نیز حل شده است. با لمس صفحه ی لمسی و نگه داشتن آن صدای فراگیر فعال می شود و زنگ اعلان آن نیز به صدا در می آید. همه ی این ها با به روزرسانی ای که تنها 1 مگابایت حجم دارد اتفاق می افتد. 

بروزرسانی هدفون Galaxy Buds

برای دریافت به روزرسانی، برنامه ی Galaxy Wearable را بر روی تلفن همراه جفت سازی شده باز کنید. این برنامه به صورت خودکار به شما اطلاع می دهد که به روزرسانی وجود دارد یا خیر. اگر دوست دارید این کار را از روی کامپیوتر مک و یا ویندوز خود انجام دهید، از برنامه ی مدیریت گلکسی بادز بر روی سیستم خود استفاده کنید. 

galaxy-buds-update-1
 آپدیت هندزفری Galaxy Buds

نظر خودتان را ارسال کنید