noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت سامسونگ گلکسی بادز ، اتصال بلوتوث را باثبات می کند

نویسنده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵ ق.ظ مشاهده: ۳۹۴ بار
آپدیت سامسونگ گلکسی بادز ، اتصال بلوتوث را باثبات می کند

آپدیت سامسونگ گلکسی بادز اتصال بلوتوث را باثبات می کند

سامسونگ معمولاً برای ایربادزهایش، به روزرسانی منتشر می کند. هم اکنون یک آپدیت سامسونگ گلکسی بادز در حال انتشار است. دو ماه پیش به روزرسانی دیگری منتشر شد که استریم و تماس تلفنی را بهبود می بخشید. فهرست تغییرات جدید این به روزرسانی تنها به بهبود ثبات بلوتوث اشاره کرده است. 
انتشار به روزرسانی مذکور تازه شروع شده و ممکن است کمی زمان ببرد تا به دستگاه شما برسد. این به روزرسانی در اروپا و آمریکا دریافت شده و به زودی به سایر کشورها وارد می شود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


قبلاً گفته شده بود که اتصال بلوتوث در گلکسی بادز گاهی قطع می شود. گلکسی بادز تا به حال چندین به روزرسانی دریافت کرده، اما هیچ کدام از آن ها مشکل بی ثباتی بلوتوث را رفع نکرده بودند. 
به روزرسانی جدید با شماره ورژن R170XXU0ASH2 تنها برای رفع مشکل اتصال بلوتوث میان گلکسی بادز و دستگاه گیرنده است. این که به روزرسانی جدید چه چیزهایی را اصلاح کرده، مشخص نیست. برای دریافت به روزرسانی برنامه ی  Galaxy Wearable را بر روی گوشی همگام سازی شده باز کنید. به صورت خودکار از وجود به روزرسانی مطلع می شوید. برنامه ی Galaxy Buds Manager نیز برای ویندوز و مک وجود دارد تا از طریق کامپیوتر نرم افزار را به روزرسانی کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید