noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت جدید گوشی Galaxy Fold و اضافه شدن پشتیبانی از Samsung DeX

نویسنده: samsungia ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۲۷۱ بار
آپدیت جدید گوشی Galaxy Fold و اضافه شدن پشتیبانی از Samsung DeX

آپدیت جدید گوشی Galaxy Fold : فروش رسمی Galaxy Fold پس از رونمایی و عرضه ی Galaxy Note 10 انجام شد و با اینکه هیچ یک از ویژگی های پیشرفته ی استفاده شده در Note 10 و Note 10 Plus را نداشت با قیمتی که تقریبا دو برابر آنها بود به بازار عرضه گردید. سامسونگ برخی از ویژگی هایی را که در سری نوت تازه ی خود قرار داده ابتدا به سری S10 و سپس به Galaxy Fold اضافه نمود. امروز نیز یکی دیگر از ویژگی هایی که در نوت 10 ارائه شده بود به گوشی انعطاف پذیر اضافه شده است.
 

آغاز پشتیبانی از DeX در Galaxy Fold بروزرسانی جدید گوشی Galaxy Fold

 
شرکت کره ای به تازگی آپدیت جدید گوشی Galaxy Fold را منتشر نموده که به گوشی انعطاف پذیر این شرکت امکان پشتیبانی از Samsung DeX را که با نوت 10 معرفی شده بود ، اضافه کرده است. برای یادآوری شاید لازم باشد توضیحی مختصر در مورد Samsung DeX بدهیم ، این ویژگی توسط یک کابل USB امکان استفاده از محیط گوشی و سیستم عامل آن را روی نمایشگرهای بزرگتر لپ تاپ و مک بوک را در قالبی مشابه با ویندوز فراهم  می سازد تا فضای کاری بیشتری در اختیار شما قرار دهد. این ویژگی بروزرسانی جدید گوشی Galaxy Fold زمانی کارایی دارد که می خواهید تصاویری که در گوشی ذخیره شده اند را روی نمایشگری بزرگتر مشاهده نمایید، یا اینکه با Drag and drop یا کشیدن فایل ها ، آنها را به راحتی از گوشی به کامپیوتر یا برعکس منتقل نمایید یا حتی اینکه بازی PUBG را روی نمایشگر بزرگ اجرا کرده و با استفاده از ماوس و کیبورد به دیگران نشان دهید که چه کسی نسبت به دیگران بازیکن بهتریست.
 
هم اکنون می توانید با بروزرسانی جدید گوشی Galaxy Fold به راحتی پشتیبانی از Samsung DeX مخصوص محیط ویندوز و مک را از وب سایت رسمی سامسونگ و یا دیگر وب سایت های متفرقه دریافت نمایید. اما آپدیتی که امکان پشتیبانی از DeX را داشته با کد نام F900FXXU2ASKB ارائه شده که شامل بسته ی امنیتی ماه نوامبر نیز می باشد و در حال انتشار در فرانسه بوده و به زودی در دیگر کشورها نیز قابل دریافت خواهد بود. البته مشخص نیست که آیا این آپدیت برای مدل با پشتیبانی از 5G نیز ارائه خواهد شد یا خیر. حجم آپدیت تازه 900 مگابایت بوده و مستقیما روی حافظه ی اصلی گوشی Galaxy Fold نصب خواهد شد. در صورتی که تا هفته ی آینده ی این اپدیت به صورت خودکار دریافت نشد می توانید به منوی Settings رفته و از منوی Software Update و Download and install آن را به صورت دستی دریافت نمایید.   
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید