noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت جدید هندزفری Galaxy Buds و ارتقاء بیشتر اتصال بلوتوث

نویسنده: samsungia ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۳۷۱ بار
آپدیت جدید هندزفری Galaxy Buds و ارتقاء بیشتر اتصال بلوتوث

آپدیت جدید هندزفری Galaxy Buds : سامسونگ در حال ارائه ی تازه ترین آپدیت مخصوص هدفون های بیسیم Galaxy Buds است. حجم این آپدیت تنها 1.38 مگابایت و با کد نام R170XXU0ASJ2 ارائه شده. شاید برایتان سوال شده باشد که این حجم کم چه تاثیری روی  عملکرد این هدفون های می تواند داشته باشد؟ خب پاسخ ساده است و می توان آن را از آپدیت های پیشین سامسونگ برای این هدفون ها دریافت ، این آپدیت مانند دیگر آپدیت ها توانایی اتصال بلوتوثی را ارتقاء داده و آن را پایدارتر می سازد. در چنج لاگ که در واقع تغییری است که آپدیت ها ایجاد می کنند نوشته " Stabilized Bluetooth connection through added fixes " که به معنای برطرف کردن مشکلات و پایداری اتصال بلوتوث بیشتر است. 

بروزرسانی جدید هندزفری Galaxy Buds

 
 
از زمانی که هدفون های بیسیم Galaxy Buds ارائه شده اند روز به روز در حال پیشرفت بوده اند و آپدیت های بسیاری برای ارتقاء اتصال بلوتوث آنها ارائه شده تا بتوانند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. این هدفون های بیسیم در ابتدای سال ارائه شدند و یکی از بزرگترین مشکلات آنها اتصال بلوتوث بوده که با هر آپدیتی که دریافت کردند بهتر شده. تا به حال این هدفون های بلوتوثی سه آپدیت را در رابطه با اتصال پایدارتر دریافت کرده اند. 
 
اینکه گلکسی بادز مشکل بلوتوثی و پایداری در اتصال داشته اند بر کسی پوشیده نیست اما آپدیت های پیاپی موجب شده اند تا بیش از انتظار ارتقاء پیدا کنند. البته مشکل آنها تنها اتصال بوده زیرا از نظر کیفیت صدا در میان تمامی هدفون های بلوتوثی از بهترین هدفون ها هستند. به طور معمول همیشه دارندگان این هدفون ها آپدیت را می توانند توسط گوشی هوشمند خود دریافت کنند. امکان دانلود این آپدیت جدید هندزفری Galaxy Buds با ارسال اعلان به کاربر خبر داده خواهد شد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید