noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت جدید اندروید سامسونگ Galaxy S8 Active منتشر شد

نویسنده: sammobile ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ ق.ظ مشاهده: ۱۸۸ بار
آپدیت جدید اندروید سامسونگ Galaxy S8 Active منتشر شد

آپدیت جدید اندروید سامسونگ Galaxy S8 Active

احتمالاً گوگل اندروید 10 را منتشر می کند و همچنان دستگاه هایی هستند که در انتظار دریافت به روزرسانی اندروید Pie هستند. گوشی های Galaxy S8 Active که تحت پوشش اپراتور T-Mobile هستند، بالاخره آپدیت جدید اندروید سامسونگ Galaxy S8 Active را دریافت کردند. خوشبختانه انتظارها به پایان رسید و پرچم دار مستحکم 2017 به روزرسانی اندروید Pie را در آمریکا دریافت کرد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


اپراتور T-Mobile دو هفته بعد از Sprint و دو ماه بعد از AT&T این به روزرسانی را دریافت کرد. از آنجا که اندروید pie برای S8 و S8+ در ماه فوریه منتشر شده بود، این تاخیر اصلا جالب نبود. Galaxy S8 Active ورژن تقویت شده ی S8 با همان ویژگی هاست، اما خریدارانش باید خیلی بیشتر از دارندگان S8 استاندارد منتظر به روزرسانی می ماندند. 
این به روزرسانی 1687 مگابایت حجم دارد و دارای شماره ورژن G892USQU5CSG7 می باشد. به روزرسانی مذکور رابط کاربری One UI 1.1 را به همراه کدهای امنیتی ماه ژوئیه به دستگاه های دو ساله می آورد. 
می توانید با ضربه زدن بر روی Download updates manually در زیر گزینه ی Software Update به روزرسانی را دریافت کنید. اگر نمی توانید به صورت مستقیم گوشی خود را به روزرسانی کنید، می توانید از وب سایت سم موبایل فایل نرم افزار را دانلود کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید