noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5 ارائه شد

نویسنده: sammobile.com ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷ ق.ظ مشاهده: ۱۷۷ بار
آپدیت تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5 ارائه شد

آپدیت تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5

آپدیت تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5 : سامسونگ تا امروز به خوبی و با سرعت بالایی آپدیت اندروید 9 Pie را مخصوص گوشی ها و دستگاه های مختلف خود ارائه نموده و این هفته نیز این عمل مثبت را ادامه داده و این آپدیت گسترده را مخصوص تبلت 105 اینچی Galaxy Tab a 10.5 2018 ارائه کرده است. این شرکت کره ای آپدیت اندروید 9 را مخصوص تبلت Galaxy Tab Active 2 ارائه نموده بود. 
 
البته این تنها تبلت ها نبوده اند که این آپدیت را در هفته ی های اخیر دریافت کرده اند بلکه بسیاری از گوشی های سامسونگ نیز سهمی از دریافت این آپدیت داشته اند که از آنها می توان به گوشی های Galaxy A9 Star و Galaxy J7 2017 اشاره نمود. آپدیت اندروید 9 Pie نخستین آپدیت گسترده و سنگین تبلت Galaxy Tab A 10.5 2017 بوده و آخرین آنها نیز نواد بود زیرا هر یک از دستگاه های سامسونگ که به بازار ارائه می نماید دو مرتبه آپدیت می شوند و این تبلت نخستین آپدیت خود را دریافت خواهد نمود. +

تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
 
آپدیت تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5 همراه با بسیاری از دیگر تبلت ها و گوشی های Galaxy در آینده ای نسبتا نزدیک اندروید Q یا 10 را نیز دریافت خواهند نمود. ارائه ی این آپدیت گسترده در انگلستان آغاز شده و در ابتدا مدل های LTE یا با سیم کارت آن را دریافت کرده و سپس نوبت به مدل های وای فای خواهد رسید. 
 
در اندروید 9 ویژگی هایی از قبیل پوسته ی اندرویدی One UI که دسترسی به ویژگی های مختلف را سریع و ساده تر کرده در کنار Night Mode ، Kids Mode و کیبورد متحرک و چندین ویژگی دیگر جهت استفاده ی یک دستی به آن اضافه شده است. علاوه بر این گفته شده که پشتیبانی از هدفون های گلکسی بادز نیز به این تبلت اضافه گردیده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید