noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت برنامه سامسونگ نوت و اضافه شدن ویژگی به اشتراک گذاری

نویسنده: sammobile.com ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۲۸۲ بار
آپدیت برنامه سامسونگ نوت و اضافه شدن ویژگی به اشتراک گذاری

برنامه سامسونگ نوت : در بازار،  برنامه های فراوانی جهت یادداشت برداری وجود دارد اما شاید بتوان گفت که برنامه ی یادداشت برداری سامسونگ با پشتیبانی از S Pen بهترین آن ها باشد. این برنامه بسیاری از ویژگی های قلم سامسونگ را پشتیبانی می کند اما خب بی تردید در مقایسه با برنامه ی S Note که مخصوص گوشی های نوت شرکت سامسونگ بوده دارای ویژگی های کمتری می باشد. 
 
اما سامسونگ با ارائه ی آپدیتی مخصوص برنامه سامسونگ نوت یادداشت برداری و اضافه نمودن ویژگی به اشتراک گذاری یادداشت ها به توانایی این برنامه افزوده. همانگونه که از نام این ویژگی نیز پیداست می توان با استفاده از آن یادداشت ها را توسط آن با اشتراک گذاشت. استفاده از آن بسیار ساده بوده و فقط کافیست از قسمت Social Features این برنامه ویژگی Shared Notebooks را فعال نمایید. 
 
 samsung-notes-app-2 
برنامه سامسونگ نوت

با اینکه این ویژگی در بسیاری از برنامه های یادداشت برداری موجود در بازار ارائه شده اما برای این برنامه تازه بوده و حتی می توان گفت که برخی برنامه ها ویژگی های برتری را نیز نسبت به آن در این قسمت ارائه می کنند. اما از آنجایی که این برنامه به صورت از پیش نصب شده بر روی گوشی های گلکسی قرار گرفته و نیازی به دانلود ندارد می تواند در بسیاری از موارد و حتی بدون نیاز به اتصال به شبکه کارایی های مفیدی داشته باشد.  
 
samsung-notes-app-4 samsung-notes-app-5 

برنامه سامسونگ نوت هنوز مشخص نیست که کدام دستگاه ها با چه اندرویدی در حال دریافت این ویژگی هستند اما برای دریافت آن به صورت دستی می توانید از برنامه های گلکسی استور و پلی استور استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که تا امروز تنها دستگاه های سری S10 و Note 9 این ویژگی را دریافت کرده اند و این آپدیت با کمی تاخیر مخصوص دیگر محصولات سامسونگ گلکسی نیز ارائه خواهد گردید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید