noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت اندروید 10 برای گوشی نوت 10

نویسنده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲ ق.ظ مشاهده: ۲۱۷ بار
آپدیت اندروید 10 برای گوشی نوت 10

آپدیت اندروید 10 برای گوشی نوت 10

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس با آپدیت اندروید 10 مورد آزمایش قرار گرفتند. ماه گذشته سامسونگ سری S10 را با اندروید 10  آزمایش کرد و ورژن اولیه ی اندروید 10 را با رابط کاربری One UI 2.0 به نمایش گذاشت. گوگل بروزرسانی رسمی اندروید 10 را برای گوشی های پیکسل منتشر کرده است.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


برنامه ی سامسونگ برای انتشار آپدیت اندروید 10 به صورت رسمی اصلا مشخص نیست. به احتمال قوی نوت 10 و  نوت 10 پلاس  به روزرسانی اندروید 10 را هم زمان با سری S10 دریافت خواهند کرد؛ Galaxy S9 و Note 9 در یک زمان به اندروید Pie بروزرسانی شدند. امید می رود غول فناوری کره این بار سریع تر عمل کند و به روزرسانی اندروید 10 را زودتر از اندروید Pie عرضه کند؛ هرچند اندروید Pie زودتر از ورژن های قبلی اندروید در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. 
اندروید 10 اولین ورژن اندروید است که نام شیرینی و شکلات بر رویش گذاشته نشده است. گوگل تصمیم گرفته که به این روند نامگذاری خاتمه دهد؛ چرا که کاربران نمی دانستند که آخرین ورژن چیست و اندرویدشان به روز شده است یا خیر و برخی از اسمی شیرینی جات در فرهنگ های مختلف اصلا وجود نداشت و غریبه بود. تغییر روش نامگذاری به نظر حرکت خوبی است و استفاده از شماره ورژن هم شیک تر است و هم کار مصرف کننده ها را راحت می کند. 
آپدیت اندروید 10 چندین ویژگی خوب در آستین دارد: کنترل حرکتی، وضعیت فوکوس در قابلیت رفاه دیجیتال که برنامه های مزاحم را ساکت می کند، گذاشتن پانویس برای عکس ها و ویدیوها در هر برنامه ای. اندروید 10 از سوی گوگل و از طریق گوگل پلی بروزرسانی امنیتی دریافت می کند و دیگر لازم نیست منتظر بمانیم تا مثلا سامسونگ به روزرسانی امنیتی منتشر کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید