noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت اندروید گوشی Galaxy S9 و Note 9 با قابلیت فوکوس زنده

نویسنده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۱۵۶ بار
آپدیت اندروید گوشی Galaxy S9 و Note 9 با قابلیت فوکوس زنده

آپدیت اندروید گوشی Galaxy S9 و Note 9

آپدیت اندروید گوشی Galaxy S9 و Note 9 جلوه ی پس زمینه ی تار را از طریق قابلیت  Live Focus به دوربین این دو دستگاه می آورد. قابلیت های های موجود در سری S10 با به روزرسانی امنیتی ماه ژوئن به S9  و Note 9 می آیند؛ مثل نایت مد دوربین و اسکن کد QR. 
چهار جلوه وجود دارد که می توان از میان آن ها انتخاب کرد: تار، چرخشی، زوم و نقطه ی رنگی. یکی از جلوه های محبوب، جلوه ی نقطه ی رنگی است که زمینه ی عکس را سیاه و سفید می کند. اما بر خلاف S10 در دستگاه های Note 9 و S9 تنها می توان زمینه ی عکسی را که با Live Focus گرفته شده را عوض کرد. برای این کار به گالری تلفن خود بروید، صفحه ی عکس های Live Focus را باز کنید و بر روی گزینه ی Change background effect ضربه بزنید. این جلوه را می توان به عکس موجود و یا عکسی که با دوربین می گیرید اضافه کنید. 
 
البته جلوه ی Live Focus، قابلیتی است که هنوز به کمال نرسیده و معمولاً پس زمینه در اطراف اجسام مثلا موی سر،  واضح و قابل تشخیص نیست. اما همچنان استفاده از این جلوه به جای جلوه ی قدیمی پس زمینه ی مبهم، جذاب است و می توان به وسیله ی آن عکس های هنری و پرتره گرفت. دارندگان Note 9  و S9 هم می توانند مثل دارندگان سری S10 از جلوه ی Live Focus بهره مند شوند. 
 
توجه داشته باشید که امکان دارد اضافه شدن این قابلیت به همراه آپدیت اندروید گوشی Galaxy S9 و Note 9 برای همه ی کشورها در نظر گرفته نشده باشد و برخی از کشورها با به روزرسانی های آینده این قابلیت را دریافت کنند. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید