noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت اندروید گوشی Galaxy Fold در لحظه ی خارج کردن آن از جعبه

نویسنده: sammobile.com ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۰ ب.ظ مشاهده: ۳۱۳ بار
آپدیت اندروید گوشی Galaxy Fold در لحظه ی خارج کردن آن از جعبه

آپدیت اندروید گوشی Galaxy Fold : گوشی انعطاف پذیر سامسونگ یعنی Galaxy Fold در روز نخست پیش فروش رکورد فوق العاده ای به جای گذاشت به طوری که در همان ساعت نخستین پیش فروش تمامی گوشی های تولید شده به فروش رسیدند. جالب اینجاست که کسانی که این گوشی استثنایی به دستشان رسیده پیش از اینکه بتوانند از آن استفاده کنند باید دو بار پیاپی آن را آپدیت یا بروزرسانی کنند. به گفته ی سامسونگ این آپدیت اندروید گوشی Galaxy Fold به بهبود عملکرد دستگاه کمک کرده و نیز بسته ی امنیتی  F900FXXU1ASD4 نیز همراه با این آپدیت به دستگاه اضافه خواهد گردید. 

 

آپدیت اندروید گوشی Galaxy Fold

اما مساله ای که شکی در آن نیست این است که سامسونگ برنامه هایی خاص را برای نصب و استفاده در این دستگاه ارائه خواهد نمود. این کار نه تنها کارایی دستگاه را تغییر داده و بالاتر برده بلکه موجب افزایش فروش آن نیز خواهد شد. سامسونگ با ارائه ی برنامه های خاص این دستگاه توانسته توجه بسیاری را به آن جلب کند و عملکردی عالی را در این زمینه داشته و این مساله در پیش فروش استثنایی این دستگاه نیز تاثیر مستقیم داشته. 
 
با اینکه در سال های اخیر آپدیت های نرم افزاری سامسونگ کمی با تاخیر ارائه شده اما با قوانین تازه ی وضع شده توسط گوگل سرعت ارائه ی بسته های نرم افزاری افزایش داشته از رو این شرکت کره ای روز به روز کیفیت پشتیبانی نرم افزاری را برای دستگاه های مختلف ارائه نموده و آن ها را در اسرع وقت به دستگاه های مختلف اضافه نموده. 
 
علاوه اینکه قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به میزان کافی بالا بوده و سامسونگ به صورت خاص و مستقل به آن رسیدگی خواهد نمود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید