noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70 و اضافه شدن قابلیت Super Steady Video

نویسنده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶ ق.ظ مشاهده: ۳۴۹ بار
آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70 و اضافه شدن قابلیت Super Steady Video


آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70

آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70 ویژگی فیلم برداری Super Steady را به این گوشی میان رده اضافه نموده. گوشی Galaxy A70 سامسونگ پیشرفته ترین گوشی در میان سری A سال 2019 سامسونگ بود تا اینکه Galaxy A80 با سیستم سه دوربینه بدنه ی شیشه آلومینیوم ، سیستم فست شارژینگ 25 واتی و دوربین اصلی 32 مگاپیکسلی ارائه شد. گوشی Galaxy A70 در ابتدا با ویژگی هایی نظیر ضبط ویدیو Super Slow-Mo و AR Emoji ارائه شد ، ویژگی هایی که تنها بر روی گوشی های پرچمدار سامسونگ قرار گرفته بود و اکنون نیز ویژگی Super Steady به آن اضافه شده که یک ویژگی مخصوص گوشی های پرچمدار غول کره ای می باشد. 
 

معرفی ویژگی Super Steady 

 
این ویژگی در ابتدا همراه با گوشی Galaxy S10 ارائه شد ، ویژگی که در حین گرفتن فیلم فعال بوده و با فعال کردن آن این امکان را خواهید داشت تا با استفاده از عدسی دید عرض ویدیوها را ضبط کنید. البته مشخص نیست که این عدسی چگونه کار می کند اما کاملا مشخص است که اگر دستتان در حین ضبط ویدیو تکان بخورد ، تصویر تار نشده و مرکز دید از تصویر خارج نخواهد شد. اما اگر در حین ضبط ویدیو به نور بیشتری نیاز دارید بهتر است از آن استفاده نکنید زیرا دیافراگم آن کوچکتر از عدسی اصلی بوده و نور کمتری را جذب می کند. البته کارایی این ویژگی مشخص نیست زیرا توانایی ضبط تصویر را با کیفیت Full HD و با سرعت 30 فریم در ثانیه داشته که مشخصا بسیار محدود می باشد. می توانید با زدن بر روی شکل " دست لرزان " در اپلیکیشن ضبط تصویر ، این ویژگی را فعال کنید. 
 
آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70
 
این آپدیت اندروید گوشی Galaxy A70 قابلیت حسی نمایشگر را افزایش داده و ویژگی های تازه را نیز به توانایی ثبت تصویر Galaxy A70 اضافه می کند. البته این آپدیت تازه شامل بسته ی امنیتی جدید نبوده و همچنان گلکسی A70 با بسته ی امنیتی ماه می باقی می ماند. این آپدیت اکنون در کشورهای اروپایی و با کد نام A705FNXXU2ASF5 در حال ارائه بوده و در هفته های آینده نیز برای آسیا نیز ارائه می گردد. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید